Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyit engednétek a párotokna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit engednétek a párotoknak? Az anális szex számomra nem opció, de a barátom egyszerűen nem érti meg?

Figyelt kérdés

Már nem először fordult elő, hogy amikor kutyapózban csináljuk elkezdi masszírozni a lyukat és hiába kérem hogy oda nem rakjuk, csak azért is visszapróbálja tenni. Amit nem értek, azt gondoltam, hogy oda nem is tudja betenni ha nem tágítom előtte, de tegnap este erősebben csinálta mint kellett volna és már szinte lefogta a derekamat és úgy húzott magára konkrétan.


Hogy értessem meg vele, hogy a nem az nem? Persze utána még elvárja tőlem hogy kapjam be neki amikor kiveszi a fenekemből ami undorító, én ha punciból veszi ki maximum akkor vagyok hajlandó, de seggből szájba megmondtam neki hogy nem!! Olyan mintha egy infantilis gyerekkel akarnék szót érteni, amikor meg azt mondtam neki hogy nem fekszem le vele 1 hétig akkor meg azzal jött hogy akkor seggbedug mást.

Váltogatni is szereti azt már észrevettem mert egyszer punciba aztán át akarja rakni majd vissza, szerinte meg kell edzeni mindkét lyukat. Nekem ebből elegem van, de szakítani nem szeretnék ilyen dolog miatt, mert érdekes módon minden másban stimmelünk, csak ez ne lenne.


Megengednétek? Mert arra már gondoltam hogyha engedem neki hetente párszor, akkor ráun, de kétségeim vannak nem állna le vele. Valami ötlet?



2023. júl. 23. 19:33
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
11%
Nem valami meleg haverja hergelte bele, hogy próbálja ki az anált? Miért nem kérdezel rá? Miért nem közlöd vele is hogy amit ő akar tőled, az nagyon beteg? Bezzeg az ilyenek nem tudnak impotensek lenni. Egyből nem tudná seggbe rakni.
2023. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
70%
Kedves utolsó,velem egyszer csinálta ezt egy pasi..Csendben tűrtem de amikor utána szopni kellett ráharaptam..Hidd el 3 hétig utána nem szexelhetett s meg lett tanitva hol a helye.
2023. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
jó neked hogy a te barátnőd hajlik erre én meg nem. de szerintem nem igaz amit írsz.
2023. júl. 23. 20:39
 34/45 anonim ***** válasza:
83%

Mond neki hogy téged meg az izgat ha őt dughatod seggbe.


Könyörgöm tedd meg neki ha akarja, ha nem!

2023. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
#32 sok mindent elhiszek, de azt, hogy egy nő csendben tűrje, hogy előkészületek nélkül, szárazon beteszik a seggébe, az kizárt..
2023. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerettem volna kipróbálni mindig is. Egy hosszú kapcsolatban még is történt, a barátnőm azt mondta hogy ez neki nem jó, kellemetlen és azzal abba is hagytuk és többé soha nem kértem mert nekem Ő fontosabb mint az anál. Azon kell elgondolkodni hogy téged szeret jobban vagy az anált...
2023. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez azonnal szakitás. Nem tisztel annyira mint a szart se.

Férfiak százai jobban megbesülnének mint ez a seggvakond.

2023. júl. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
74%
Jól írja a 32.. ha seggből szájba engedni aztán olyan erővel beleharapni hogy csak úgy ropogjanak az inak.
2023. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

38#

Szerintem ez a Kérdező nem tenné meg mert szereti a párját!

A Kérdező NEM okozna fájdalmat neki.

Ellentétben a párjával, aki....

2023. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg az apának és a püspöknek kéne férjet választani, komolyan ezek a nők elképesztően buták 0 önbecsüléssel.
2023. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!