Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nőként bele megyek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként bele megyek egy egyéjszakásba az mennyire elitélendő?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 10:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem elitélendő,sőt...


Szingli pasiként akár Veled én is ugyanúgy belemennék!!!


Ez a mai világban már egyátalán nem gond,nem ügy!

Mivel mindenkinek nagyon fontos a saját gyönyöre,vágyai is,ezért persze,hogy ezt keresed,hajtod,űzöd!!!

IGAZAD IS VAN,JÓL TESZED!!!

2023. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%
Kaptál egy lyukat, de döntöd mit kezdesz vele.
2023. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
40%
Kamu kérdés. Incel írta ki!
2023. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha velem csinálod akkor-te kis huncut talizhatunk még! Ha mással csinálod-fú te szégyeld magad! Szóval ez az átlagos reakció! Amugy meg nem kell senkinek sem elmondani! Tapasztalat! Volt egy barátnőm ő is ilyen volt,engem nem zavart. Viszont sohasem volt nyugtunk állandóan jött valami pasi! Nincs kedved eljönni velem?! Ez azért idővel bosszantó,ott is hagytam!
2023. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
49%
A nők ezt szerelmi bánatból szokták csinálni. Mit ítéljek el rajta?
2023. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!