Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk ti hogyan regálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk ti hogyan regálnátok? Elitélendő ha ilyenen gondolkodom?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom. Most lesz xy éves, (nem akarom leírni az ő korát, se az anyémet, hátha nézegeti az oldalt és magára ismer) és még soha nem feküdt le senkivel, kapcsolata sem volt, bénácska szegénykém nagyon. Azon gondolkodom, hogy a születésnapjára felajánlom neki magamat, komoly szabályokat lefektetve, hogy ez csak egyszer történhet meg, nem többször, és barátok maradnánk. Ez nagyon elitélendő lenne? Félek, hogy r-bancnak nézne és a barátságunknak vége lesz. Egyszerűen csak úgy érzem, ha adnák neki egy kis kalandot az segítene rajta, a magabiztosságán, és boldogabb lehetne.

2021. aug. 9. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem maradnátok barátok. Tapasztalat…
2021. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem álom barát vagy.

Ha ilyen lány barátom lett volna ..

2021. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
De cuki tőled, szerintem vágjatok bele. :)
2021. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
19:20 tudnád részletezni? Megsértődött? Többet akart?
2021. aug. 9. 19:24
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Soha, senkivel ne feküdj össze ilyen indíttatásból. Soha. Barátok se maradnátok.
2021. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem aranyos dolog
2021. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy többet érezne utána a srác. Az első még is csak meghatározó. Vagy nem tudnátok egymásra utána ugyan úgy tekinteni.
2021. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem sértődött meg. Ahogy én sem.

De olyan kínos lett utána minden. Pedig 15 éve ismertük egymást. A legjobb barátom volt

2021. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet többet akarna, de egy potya kufircot senki se utasít vissza :D
2021. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez így gáz és szerintem megalázó lenne a srácnak, de ha valóban bejön neked és saját magad miatt is lefeküdnél vele, nem csak sajnálatból, akkor megpróbálhatod valahogy felvezetni neki a dolgot. De ez a "segítek rajtad, hogy ne legyél szűz lúzer, boldog szülinapot" dolog szerintem iszonyatosan kínos.
2021. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!