Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturista strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon mennyire gyakori a csupasz makk?

Figyelt kérdés
Hívtak haverok nudista strandra, de a makkom nekem legtöbbször fedetlen, mindig kilóg. Szerintetek igy kimenjek?

2023. júl. 6. 21:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rövid a fitymám (de nem metélt) és úgy járok naturista helyekre.


A haverok akikkel mentem is azt gondolták metélve vagyok, aztán látták, hogy nem, csak nagyobb a makkom és rövid hozzá a 'takaróm'.


Egyébként mostanában én azt figyeltem meg, mintha több lenne a metélt férfi a naturista helyeken, szóval a kérdésre válaszolva: szerintem elég gyakori már a metélt farok, meg olyan is aki hátrahúzva hordja.


Persze sok jelentősége nincs, ahogy az előttem szólók is írták.

2023. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Szia! Nálam pont ugyanez a helyzet. Rövid és laza a fitymám és a nagy makkomat nem takarja be. Lehet, hiogy azért sem, mert ernyedten kb 12-13 cm.Te hova jársz naturista helyekre? Mi a tapasztalatod, átlalában mekkorák kb az ernyedt férfi farkak?
2023. aug. 22. 21:25
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

#31-es vagyok: Akkor hasonló 'cipőben' jársz a lábad között, mint én.


Itthon a szokásos legális naturista helyekre (Bp környéke és Balaton) illetve horvátországi FKK-kra.

2023. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
78%

A körülmetélés egyszerűbbé teszi a fityma etikettet, mivel fityma az nincs így hát nem lehet vele letakarni a makkor ezért nem kell azon filozófálni, hogy akkor most szabadon legyen vagy sem.


Nekem amikor még volt fitymám feszélyezett, hogy illik-e mások előtt fedetlen makkal mutatkozni, amióta nincs a kérdés fel sem merül.

jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
33%
Mi ez a fityma etikett? Buzzik vagytok talán, hogy egymáséit lesitek?!
jan. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

35-s:

Nem tudom, hogy javult-e a helyzet, régebben akár közös tusolókban is beszóltak mondjuk fiatalok egymásnak (és néha "komoly" felnőttek is) ha valaki nem átlagosan nézett ki.

Ha valakinek nem volt eléggé takart a makkja (elég ha csak rövidebb volt a fitymája, nem is kellett ténylegesen metéltnek lenni hozzá) mindjárt beindult a találgatás az illető vallási hovatartozásáról, ha nem szemtől-szembe akkor a háta mögött.

jan. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam járni úszni, zuhanyozni is szoktam ott, szoktam járni nudista strandra, de soha sehol senki semmilyen megjegyzést nem tett se a cerkámra, se a makkomra, se semmimre. Szóval én se tudom hova tenni ezt a makketikettet.
jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg változtak az idők (én már nem vagyok fiatal).

Azt elég viccesnek találtam amikor valaki nekem kezdte el magyarázni, hogy X.Y. az biztos zsidó hiszen olyan rövid a fitymája, én meg visszafolytva röhögtem magamban, hogy mit szólna ha az én farkamat látná mert azon aztán semmilyen fityma sincs, de nem akartam annyira feszegetni a kérdést, hogy be is szóljak neki.

jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem tudja előre húzni metélés vagy rövidség miatt, az már nem is nudizhat ? Én úgy tudom, hogy csak merevedéssel nem illik flangálni meg mutogatni úgy, de egyéb kitétel nincsen sem a házirendben sem az íratlan szabályokban. Láttam már angol, holland, magyar, német, bosnyák, cseh fiukat/férfiakat is metélten napfürdőzni, senki nem kergette őket ki emiatt és be se szóltak nekik. Igazából unalmas is lenne, ha mindenki ugyanúgy nézne ki.
jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom hová tenni ezt "a csak fitymásan lehet nudizni, ami teljesen takarja a makkot, mert különben megszólnak" dolgot.


Tudtommal annyit ír elő a naturista etikett - ahogy a #39-es is írta - hogy nem illik mereven jönni-menni-mutogatni magad egy naturista helyen.


De attól mert még valakinek alapból szabadon van (részben vagy egészben) a makkja, azt miért nem lehet szimplán tudomásul kell venni és nem megszólni-kibeszélni. Nem vagyunk egyformák ettől szép a világ.

Ha meg nem tetszik, nem kell odanézni.

jan. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!