Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturista strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon mennyire gyakori a csupasz makk?

Figyelt kérdés
Hívtak haverok nudista strandra, de a makkom nekem legtöbbször fedetlen, mindig kilóg. Szerintetek igy kimenjek?

2023. júl. 6. 21:55
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Van ott minden: kicsi, nagy, vastag, vékony, feszes, löttyedt, lógó fitymás, metélt. Egyik se ciki, ilyen változatos az emberi test.
2023. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Neked ilyen és kész. Semmi ciki nincs ebben. Mindenkié más.
2023. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Csupasz makk ***** válasza:
100%
Én is teljesen körül vagyok metélve (fitymaszûkület miatt), jól látható a heg a makkom pereme alatt. Nekem nagyon tetszik a vesszôm a teljesen lecsupaszított makkal a végén, ezért nem is szégyenlem. Szerintem egy szépen, jó feszesre metélt pénisz sokkal férfiasabb, esztétikusabb, mint a metéletlen. Ezért nem is feszengek ha mások látják. Én simán kimennék a haverokkal. Ha megkérdeznék tôlem, hogy én miért vagyok metélve, megmondanám nekik, nincs ebben semmi szégyellni való.
2023. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csajok kimennek a nudira kicsi, nagy, kerek, háromszögletes, feszes, lógó, álló bimbós, lapos bimbós cicivel, vagy éppen cici nélkül, mert leoperálták, akkor ne te legyél már nyuszi. A fülünk se pont egyforma, mégse ér minket trauma, ha meglátják mások. Minden emberi test más, és ebben semmi különleges nincs. Különleges az, hogy ebből problémát csinálunk, és hogy öncélúan rejtegetjük magunkat.
2023. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én cerkámon sincs fityma szűkület miatt és nekem is jobban tetszik így. Nem szégyellek semmit sem rajta. Ha nagyon hosszú túlnyúló fitymám lenne azt viszont kellemetlennek érezném.
2023. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
79%
No para, de a mókusokkal vigyázz!
2023. júl. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
9%
Hu én a helyedben nem ajánlanám,rengeteg kisgyerek van ott,a szülőket nem is értem... 11-12 éves kislányokkal van tele..
2023. júl. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 Csupasz makk ***** válasza:
93%
17 Azért mert valakinek rövid a fitymája, vagy körül van metélve miért ne mehetne a naturista strandra? Az a lényeg, hogy ne viselkedjen (nem csak a gyerekek elôtt, hanem egyébként se) kihívóan, ne bámuljon, ne zaklasson és molesztáljon másokat, ne szexeljen, egy szóval ne zavarjon senkit a viselkedésével. Én jónak tartom, ha már kisgyerek kortól kezdve hozzászoktatják a gyerkôcöket a természetességhez és ahoz, hogy elfogadják magukat olyannak, amilyenek. Nálunk valóban nagyon ritka ha valaki körül van metélve, a legtöbbször én vagyok az egyetlen a magyarországi naturista strandon, akinek le lett vágva a fitymája. Ha engem nem zavar, hogy teljesen le lett csupaszítva a makkom, akkor másokat se zavarjon.
2023. júl. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 mooti ***** válasza:
100%

Sajnos az olyan emberek miatt van olyan sok előitélet mint a 17-es válaszolónak. Az évszázadok óta fennálló agymosás miatt keverik össze az emberek a meztelenséget a szexualitással. Ők olyanok, akik amit mond az általános trendi, azt csinálják. Ez emberi tulajdonság? Nem hiszem. Elvárásoknak akarnak megfeleni és nem saját maguknak. Náluk az Egó győz és nem az ember. Mert az egó mondja azt, hogy amit ismerünk és folyamatosan halljuk a társadalomban, az a jó. Nagy szerencséje vam az emberiségnek, hogy ez nem általános, mert ha az lenne, akkor megrekedtünk volna a középkorba ( de lehet el se jutottunk volna odáig). Nem azt kell tenni amit diktálnak, hanem azt ami nekünk jó és embertársainknak se árt. Amúgy meg amit nem próbált ki valaki, arról milyen joga van nyilatkozni. Ajánlom mindenkinek, próbálja ki a textil mentes pillanatokat és amint elfogadja saját magát, rájön, hogy enben semmi kivetnivaló nincs. Igen ehhez kell egy fajta inteligencia, kell hogy az emberek egymás szemébe nézzek és ne bámulják a másik testét. Minden ember szép valakinek, és senki se vásárolta a testét.

Élni és élni hagyni.

Naturistaként elmondhatom, hogy én nem levetkőzöm, hanem a nemes egyszerűseggel nem öltözöm fel amikor csak tehetem.

2023. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem sokat a haverokkal, pedig egyedül én vagyok körülmetélve. A nudin nem az a lényeg kinek milyen, hanem hogy egyenletesen barnuljunk le.
2023. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!