Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturista strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon mennyire gyakori a csupasz makk?

Figyelt kérdés
Hívtak haverok nudista strandra, de a makkom nekem legtöbbször fedetlen, mindig kilóg. Szerintetek igy kimenjek?

2023. júl. 6. 21:55
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, 20-as! Viszont én pl sokáig szégyenlős voltam a metélésem miatt. Szerencsére ez tlejesen megszűnt ahogy elkezdtem tudatosan nudizni.

A barnulásban is igazad van. Én ezért kezdtem el lecsupaszítani a cerka körül.

2023. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kevesebben vannak azok, akik körül vannak metélve, de ez nem annyira földöntúli dolog. Olyan, mintha fel lenne húzva a fitymád. Max. amikor ott lesztek és levetkőztök meztelenre, akkor számíthatsz 1-2 vicces beszólásra, de ne vedd komolyan. Vagy kérdezd meg hogy mit érdekel téged az én farkam??
2023. júl. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
84%
Van aki rövid fitymával születik, aztán köztudott, hogy vannak akiknek egészségügyi vagy más okból csonkítják, elfogadott dolog. Az lenne gáz, ha szándékosan húzná fel valaki és úgy mászkálna.
2023. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára az óvodában találkoztam "vicces beszólásokkal" mások teste miatt. A testszégyenítés annyira primitív, gyerekes dolog. Különösen naturista helyen, ahol alap a másik elfogadása, soha nem találkoztam ilyesmivel.
2023. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Ma voltunk haverokkal nudizni. Tényleg nem volt gáz, az egyik haverom jegyezte csak meg, hogy jó nagy a makkom. Egyébként rajtam kívül voltak többen csupasz makkal, metélt vagy hátrahúzott fitymával. Ami szembetünt, elég sok nagyfarkú volt kint. Az enyém ernyedten 12 cm, de sokaknak szerintem megvolt a 15-17 cm is lógva...
2023. júl. 9. 22:19
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Aztaa, akkor jól telt a vasárnapod. Merre, melyik nudin voltatok ?
2023. júl. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 Csupasz makk ***** válasza:
100%
25 a legtöbben csak hátrahúzzák a fitymájukat, de idônként tényleg nehéz eldönteni, hogy csak hátrahúzták, vagy metéltek. Nekem csak 6-8 cm ernyedten, de nekem is elég nagy a makkom. Örülök, hogy jól érezted magad. A pozitív tapasztalatok alapján gondolom máskor is fogsz menni nudizni.
2023. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek, ahol a meleg rész el van különitve. Nudi strandon senki nem a makkodat fogja stírölni, heterók közt pláne hogy nem.
2023. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Csupasz makk ***** válasza:
100%
Most voltam egy osztrák naturista strandon, kb. 20 %-nak volt szabadon a makkja. A 20 % túlnyomó többségének fel volt húzva a fitymája, rajtam kívül hárman voltak metélve, de mindháromnak közvetlen a makk mögött volt a vágás. Egyszer, vagy maximum kétszer láttam élõben olyan férfit, akinek olyan sok bõrt lekaptak a farkáról, mint nekem. 23 Szerintem egyáltalán nem gáz, ha valaki felhúzva tartja. Ha a metélés elfogadott, akkor miért ne lehetne elfogadni, ha valaki felhúzva tartja a bõrt, hogy szellõzzön a makkja?
2023. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 mooti ***** válasza:
100%

Mindenki ugy hordja ahogy tudja és úgy néz ki ahogy szeret. Pl

Én utálom magamon a szőrt ezért folyamatosan borotválom magam. A barátnőm mondja is mindig, hogy csupaszabb vagyok mint ő. Amúgy nekem is mindig kint van a makkom.

2023. aug. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!