Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturista strandon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon mennyire gyakori a csupasz makk?

Figyelt kérdés
Hívtak haverok nudista strandra, de a makkom nekem legtöbbször fedetlen, mindig kilóg. Szerintetek igy kimenjek?

2023. júl. 6. 21:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már ez tartson vissza. Én mindig úgy megyek.
2023. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Miert lenne ez probléma?
2023. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel. Tegnap voltam nudista strandon, de fingom sincs kinek milyen volt a makkja. Nem azt nézi az ember, fel se tűnik.
2023. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Én már megszoktam a csupasz makkomat, de nem tudom, hogy a haverok meg fognak-e lepődni. Nem tudom, mennyire ciki?
2023. júl. 6. 22:07
 5/43 anonim ***** válasza:
49%
Majd jó szétégeti a nap aztán elhal:D
2023. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen helyre jár azok semmin nem lepődnek meg

Pl mintha egy 4 évig kolis ember elmenne egy uszoda zuhanyzóba

A koliban látott mimdent már úgyhogy olyan természetes neki mint egy levegővétel

2023. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Menj el velük, és majd ott kiderül, meglepődnek-e rajta! Cikinek nyilván nem ciki, mert a tiéd olyan és ennyi.
2023. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mennyire gyakori nem'tom megmondani, mert senkit sem érdekel más himbilimbije (kivéve a meleg pasikat, mert rajtuk kívül más nem foglalkozik a többi pasi hömpölőjével).
2023. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 mooti ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a makkom

Senki se kérdezte meg, vagy tette szóvà. Naturista létemre pedig általában nem öltözök fel otthon se.

A nudista, naturista ember mi dig a màdik szemèbe néz. Ez jó lenne ha mi denkinél így lenne

Nyugottan mennj kiha szeretnél😀

Amint megszokod a meztelenséget jól fogod érezni magad. Teljes lelki és testi szabadságot fogsz érezni

2023. júl. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Metéltként ha akarnám se tudnám eltakarni, pont senki nem kíváncsi rá egy naturista strandon.
2023. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!