Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki tud őszintén örülni egy 13 cm-es pénisznek?

Figyelt kérdés
Hogy egyáltalán megsem fordul a fejében, hogy ez pici, kevés, stb. Megcsalás és ilyen dolgok.

2023. jún. 12. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, lány vagyok, és elég
Nem, lány vagyok, ez kicsi
Igen van ilyen lány, de srác vagyok
Nincs ilyen lány, srác vagyok, szavazni akarok
58 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem derékon alul történik a normális ismerkedés, hanema teljes személyiség felől.
2023. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Ha azzal kezded hogy x cm akkor egyik lány sem fog neked örülni, mert csak egy farokméregetős kiscserkésznek fog tartani nem Férfinek.
2023. jún. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Bocsi de a 13cm nagyon kicsi.
2023. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Hát tesó én sajnállak. Nekem vagy 4-5 centivel nagyon és valószínűleg vastagabb is. Nem adnék egy centit sem belőle. Kb ez a tökéletes méret. A tiéd elég távol esik tőle.
2023. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Nincs ilyen lány. Olyan lány lehet, akit nem érdekel a farkad és általánosságban a szex, ismerek is ilyet. Ha talalsz ilyet, boldog pár lehettek, néha szexeltek, ez a méret fájni sem fog neki. Az meg örömet is okozhat neki, hogy a kedvedre tegyen.

De olyat aki kifejezetten örül, az teljesen kizárt. Voltam jópár pasival, volt akivel a mérete miatt nem lett folytatás, és olyan is akit megcsaltam egy nagyfarkúval, majd el is hagytam. Ekkora mérettel nem lehetsz nyerő, de megfelelő nővel nem kell veszítened sem.

35N

2023. jún. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%
#5 Szeretem az ilyen őszinte nőket.
2023. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Kb 40 nőből 2-3 volt olyan akinek nem volt elég (14 cm),

3 volt, akivel átlagon felüli, extra jó volt a szex, a többiekkel simán "csak" jó.

Akiknek nem volt elég, azokkal szexuális kultúra szempontjából sem igazán passzoltunk össze.

Akikkel extra jó volt, azoknak magas volt a szexuális kultúrája is.

Szóval mindenki mondhatja a magáét, hogy ez a jó, vagy az a jó, nekem nincsenek gondjaim.

2023. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Pontozzatok le szánalmas kisfarkúak... 😄
2023. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nincs gond vele

Én szeretem legalább Ő tövig tudja tóni anélkül h bele menne a méhszájamba és fájdalmat okozna vele.

2023. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
Igen rosszlányokos prostik.
2023. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!