Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú férfiak! Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú férfiak! Hogy dolgozzátok fel, hogy a nőknek nem jó a méretetek, csak maximum, ha nincs ló, jó a szamár is alapon beérik vele?

Figyelt kérdés
Méretet és tapasztalatokat is írjatok légyszi!

2023. jún. 22. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

10# ez azért sem igaz, mert a korábbi barátnőm volt nagy méretű férfival, és egyrészt a srác csak döfködte, másrészt túl nagy volt neki alapból, tehát a minőségi szex, mint olyan ki volt lőve.

Utána velem 5 évig olyanokat szexelt, hogy 15 év múlva is még emlegeti... totál más miatt mentünk szét. Pedig az enyém " csak" 15 cm.

Szóval a minőségi szexet óriás butaság azonosítani egy nagy mérettel.

Ráadásul az sem mindegy, hogy mennyire figyelsz a nőre, megkapja e, amire vágyik, meg tudja e élni magát és tökéletesen kielégül e?

2023. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
#11 A nagy meretet úgy értettem hogy az adott nőnek nagy. Van aki ek a 15 centi is nagy (ebből kevés van), van akinek 18 centitől nagy(belőlük van a több). Ha egy nőnek fáj a 18 centi, akkor értelemszerűen nem fogja élvezni. De ritka az a nő, akinek túl nagy.
2023. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Te, jól, igazából! 14-15 körül vagyok, 3-3,5 vastagság. Nyilván nem fogom égetni magam, nagyon jól vágom, hogy 17-18 az elvárt. Olvasok, sportolok, vásárolok, bagózgatok, sétálok, kávé... simán el lehet így élni.
2023. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Ja, meg melózom. Nem kell ezt olyan komolyan venni. Mondjuk én introvertált vagyok, így könnyen el tudok lenni, de szerintem mindenki képes erre, csak megfelelő mindset kell.
2023. jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még jó hogy a kérdező azt kérdezi hogyan dolgozattad fel, hogy csak helyettes lehetsz, erre neki álltok vitatkozni az átlag pénisz méretről, hát úgy látszik hogy sehogy.... .

Itt az előttem szóló stratégiáját én is alkalmaztam ment is vagy három évig, de utána felemésztett a magány. Így újra neki álltam ismerkedni 35-40+ korosztálynál próbálkoztam. Az a helyzet aki ennyi évesen egyedül van az nem véletlen a 35+ egyedül álló anyukáknak meg csak beugró voltam. Egy idő után azonban ezt is nehezen életem meg hogy nálam idősebb "kényszerhelyzetben" lévő nőkkel viszonyt folytani és itt is volt olyan, hogy engem küldtek el... .

Egy időben fesztiválokra jártam na ott voltak mindenre kapható csajok, le is oráloztak páran de ez csak átmenetileg adott lelki stabilitást, önbizalmat.

Most azon gondolkodom, hogy felkeresek egy szakembert de lehet hogy a csoport terápia lenne a megoldás.


www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__11995362-valaki-el-tudta-fogadni-hogy-kicsi-a-penisze


itt az 5 kommentet érdemes elolvasni, bár a srác sem ad megoldást a problémára csak menni előre.

2023. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15

Nem lehet megnyitni.

2023. júl. 9. 16:10
 17/17 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok

Nem értem miért nem engedi belinkelni.


DE ezen a néven keresd: "Valaki el tudta fogadni hogy kicsi a pénisze?"

és itt az 5. komment

2023. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!