Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, heti hány orgazmussal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, heti hány orgazmussal éritek be?Mennyi a minimum, mennyi a maximum? És heri hány orgazmus alatt csaljátok meg a párotokat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 13. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Félévente egy-két orgazmus. De nincs párom, szóval nem csalok meg senkit
2023. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Orgazmust szolgáltatok nőknek, nagyon szívesen. Kiváló munka, garanciával. Persze nincs ingyen
2023. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Nekem még nem volt. Mostanában kezdtem szexuális életet élni.
2023. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Hetente 1x legalább szeretek elélvezni. De sajnos a pasim nem egy lepedő akrobata így az újjacskámmal rá kell segítenem. 22L
2023. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem baj 4-es, én az vagyok. Sőt, egy igazi hős. Ha van olyan ismerősöd akinek nincs pasija de szexuális igénye igen, akkor nyugodtan beajánlhatsz nála.


Amúgy pedig kitartás, ha (jól) motiválod, legalább egy kicsi mindenki képes fejlődni

2023. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!