Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A boldogtalan házasságba élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogtalan házasságba élő nők miért maximum a szex chet-ig jutnak? Találkozni miért nem mernek?

Figyelt kérdés
Több hölggyel beszéltem nekem is rossz a házasságom mindenki bólogat mindenki vágyik rá mindenki fantáziál de maximum szex chat ig jutottunk ez miért van?

2023. jún. 10. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem innen és hasonló helyeken keresgélünk. A való élet sokkal őszintébb, már ha érted…
2023. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert lúzer vagy és nem akarnak veled semmit.
2023. jún. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a kérdező vagyok, de én is értem mire gondolsz 1 es. Ha viszont már eljutsz valakivel a chat szexig az már nem csak sima beszélgetés ott már történnek dolgok. Legalábbis én pasiként is elmondhatom azt hogy nem chatszexelek csak úgy ukmukkfukk akárkivel.. már ha érted :)
2023. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

2 -es. Ezt nen értem. Te chat szexeltél már olyannal akitől nem akarsz semmit ? Érdekes...

De főleg a nők nem tesznek ilyet ha nem akar tőle semmit...

2023. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az te vagy -#1 es. Én ezt másképp látom és én a saját véleményemet írtam. A szexchet számomra csak időtöltés, vicckategória, ebből, vagy ilyenből tali sosem alakul ki.
2023. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 érdeklődő35 ***** válasza:
Szerintem egy dolog a boldogtalanság, és egy másik a maga felé megtartott becsületesség, hogy nem csal. Vagy ha igen, akkor azt nem egy két szexcset alapján fogja
2023. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
De ezek a nők biztos, hogy boldogtalan házasságban élnek? Mert én is voltam már ilyen levelezésben, de a házasságommal nincs gond. Mindössze az izgalom vitt bele. Tovább meg azért nem mentem, mert nem mertem kockáztatni.
2023. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert azzal önámítják magukat, hogy a szexcsettel még nem csalják meg a férjüket.
2023. jún. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog chatelni arc nélkül ismeretlenül, mint élőben szexelni.

Azért a chatelest elfelejti mind 2 fél kb semmit se jelent, de ha élőben történik utánna mindig ottlesz a bűntudat. Ezt őszintén 'mondom' neked.

2023. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választod…

Én is vividok rajta… amúgy a chet sem rossz

2023. jún. 10. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!