Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A boldogtalan házasságba élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A boldogtalan házasságba élő nők miért maximum a szex chet-ig jutnak? Találkozni miért nem mernek?

Figyelt kérdés
Több hölggyel beszéltem nekem is rossz a házasságom mindenki bólogat mindenki vágyik rá mindenki fantáziál de maximum szex chat ig jutottunk ez miért van?

2023. jún. 10. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
4- es vagyok. Te miért vívódsz kérdező ?
2023. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert ezek a nők valójában bu zi családapák.
2023. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez se igaz mert volt akivel viberen is beszéltem… és nő volt…

A pasik hamar lebuknak mert nagyon szarul játszák a nőt…

Nem vágom mi értelme van részükről

2023. jún. 10. 20:33
 14/17 anonim ***** válasza:

1) Mert akik arctalanul nőnek adják ki magukat azok többsége nem nő... (egy videohívásnál, telefonbeszélgetésnél elég hamar kiderül, de amúgy ha van élettapasztalatod magadtól is simán látod két mondatból).

2) Mert mondjuk nem jöttél be nekik?

3) A 2-es pont folyamodványa: nem annyira hogy a kis apró vérpezsdülésen, fantáziálgatáson túl bármit is akarnának fizikailag.


Amúgy bro' miért chatizével próbálkozol??? Ha ismerkedni akarsz akkor ne netizélj, hanem képcsere, számcsere élő randi!

2023. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14# köszi
2023. jún. 10. 22:02
 16/17 anonim ***** válasza:
De arra nem válaszoltál, hogy konkrétan boldogtalan házasságokról van szó, vagy csak nem megfelelő mennyiségű vagy minőségű szexről. Mert utóbbi esetében még szeretheti a férjét, és nem akarja valósan, fizikailag is megcsalni minden bizonnyal.
2023. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az utóbbi…..
2023. jún. 10. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!