Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú (15cm alatti)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú (15cm alatti) férfiak! Hogy dolgoztátok fel, hogy szexuálisan maximum csak kompromisszum lehettek a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha nincs ló, jó a szamár is alapon beérik ugyan a 15cm alattival is, de végig nagyobbra vágynak mellette. Gyakori az emiatti elutasítás, megalázás és megcsalás is.


Ezt hogy dolgozzátok fel?



2023. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség amit írtál
2023. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
95%
14 meg 15 centi között észre se lehet venni a különbséget szabadszemmel.
2023. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy hamis állítás.

10 cm alatt kicsi, az pedig elég ritka.

Igen, valóban van nő, amelyik 20+ cm-re vágyik.

Kevés ilyen nő van.

A nők többsége eleve összképet néz, nem csak egy tulajdonságot.

De ezt már annyiszor leírtuk...

2023. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 Pillér2 ***** válasza:
92%
Nekem meg csak B-s a mellem, a barátomnak valószínű ez ugyanúgy kompromisszum. Ez van.
2023. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
30%
Szar érzés. Tudom, hogy a nők nagy része 17-18 centit akar. Nekem 15 centi és a szélesség is csak 4,3 centi. Nem is merek nőkkel ismerkedni. Egyszerűen ez biztos ,hogy nem elég egy átlag nőnek.
2023. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
80%
Tévedés, nekem akivel a legjobb volt 14 cm volt neki, mostaninak 20, de nem nyal ki, nem simogat, nem kényeztet órákig.
2023. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
98%

Nem fogok könnyeket ejteni az után, akinek nem vagyok kielégítő. Magamat meg nem fogom ostorozni azért, amin akkor se tudok változtatni ha beledöglök.

Ezt dobta a gép, ezzel kell, és élek is együtt. Hozzáteszem, még nem volt miatta rossz élményem.

2023. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
90%
Ne erre fogjátok állandóan! Nekem kb ekkora. Nem mondom, hogy nem zavart egy időben, de mikor már a 10. csajt dugtam meg, akkor már tényleg kezdtem elengedni ezt. Életemben egyszer kaptam meg, hogy ez nem elég, de akkor ráadásul teljesen részeg voltam, épp hogy valamit tudtam maszatolni. Voltak 4,3,7 éves kapcsolataim, most 11 éve házas vagyok, 3 gyerekem van. Ezek a csajok és a feleségem is abszolút szuper jó nők, minden ujjukra jutott volna 10 és mégis velem voltak, vannak. Most nem fogom összeszámolni, de min 40 nővel voltam és ha nem lennék ilyen hosszú ideje házas, akkor még sokkal lett volna, de hűséges vagyok. Az sem igaz, hogy ha ló nincs beérik a szamárral. Mivel nem a templomba jártam ismerkedni, így sok partneremnek rengeteg férfi volt előttem az életében, mégsem panaszkodtak sosem, tudnék pár nagyon szép dolgot írni, de sem dicsekedni nem akarok, sem túl hosszúra venni. Szóval elég az önsajnálatból és menjetek ismerkedni. Ha állandóan rinyáltok, akkor tényleg nem lesz soha csajotok és 2 centi hiányán tönkreteszitek a saját életeteket. Elég nevetséges, nem? Nevetséges és szomorú. Azt elhiszem, hogy 8 centi az tényleg baj.
2023. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
58%
#8 a kb ekkorában beletartozik a 16-17 centi is, ami már azért sokkal jobb.
2023. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

#1

Miért?


#2

Ez hogy jön ide? Nem ez a kérdés. A 15cm se ideális még.


#3

Azt a filmet én is láttam, de most a valóságról van szó.


#4

1: a mell nagyon rossz hasonlat, mert teljesen más a funkciója.

2: a B talán a leggyakoribb kedvenc.


#5

Köszi a választ a kérdésre, mondjuk a tiéd nem az a méret, amiről szó van.


#6

...


#7

Szerencsés vagy.


#8

Nem erről van szó.

2023. ápr. 23. 12:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!