Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú (15cm alatti)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú (15cm alatti) férfiak! Hogy dolgoztátok fel, hogy szexuálisan maximum csak kompromisszum lehettek a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha nincs ló, jó a szamár is alapon beérik ugyan a 15cm alattival is, de végig nagyobbra vágynak mellette. Gyakori az emiatti elutasítás, megalázás és megcsalás is.


Ezt hogy dolgozzátok fel?



2023. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
87%
# Te nő vagy? Messze nem fáj annyira, mint amennyire leírod.
2023. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
14%

Nekem már egy tampon is irdatlanul fajt


Meg amúgy is… nem undorító hogy a férfiak csak elvezkednek, a nőknek meg ennyire faj a szüzesség elvesztése és megcsak hüvelyi orgazmus sincs??

A férfiak meg mindig elmennek 3 perc alatt?

Undorító igazságtalan

2023. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
95%

A szüzesség elvesztése csak akkor fáj nagyon, ha valami probléma van, pl. nagyon fél a nő, vagy nem nedvesedik, stb.


Az, hogy mi igazságtalan, az evolúciót nagyon nem érdekli. Az is igazságtalan, hogy minden nőre 100 férfi ácsingózik, míg fordítva ugyanez...

2023. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 Micimacko67 ***** válasza:
73%

Kérdezö, egy leszbikus nőnek mekkora farka van szerinted? Úgy őszintén...

Csak úgy kérdezem! S ha megérted a kérdés lényegét, akkor rájössz hogy mekkora pöcs vagy! Persze nem a gatyádban...

2023. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 A kérdező kommentje:

#34

Jó fogyatékos vagy. Egy lezbikus nőnek teljesen más vágyai vannak. Ezek a hasonlatok...

2023. ápr. 23. 17:36
 36/70 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán értem itt a sok megkeseredett háborkodót, nem ez az általános hogy 1. a szüzesség elvesztése haláli fájdalom, 2. a nagy pénisz kell mindenkinek. Ezek mind partnerektől függ, most az hogy egy nő első alkalma fájt és csupa rossz élmény volt, az a partner hibája. És nem azért mert "az összes férfi ilyen", hanem mert az figyelmetlen volt. Mintha a minden nő olyan álom eset lenne az ágyban.. Ami nem is baj ha nem, csak akkor a férfiakkal se általánosítsunk már, meg hogy csak figyelmetlenek vannak stb., hát sajnálom akkor szar az ízlése a csajnak ez van.

Kérdező, elég érdekes stílusod van, már a kérdésed is inkább szításnak tűnik :/ Ha meg tényleg ilyen félelmeid vannak, akkor érdemes leküzdeni őket, nem minden a farokról szó, ha meg így gondolod, akkor ugyanilyen megkeseredett leszel, de azért hátha lesz párod, aki mellett nem érzel szamár érzést.

Nekem nem kéne nagy farok, nem is vágyom rá, a barátomé nem tudom mekkora, mert sose érdekelt, de mivel a funkciót ellátja, egészséges, jól érezzük magunkat és nem egy 3 perces élvezet (még ha annyi lenne is értékelném, mert ez ő), ezért többre nem is vágyom. Ez olyan, mintha megkérdőjelezné, hogy nekem B-s a mellem és másra vágyik, hát pls lehet elmenni és keresni, de akkor többet nem kell visszanézni, ha ez ennyire zavarja, elég felszínes lenne, de az ő döntése. Nincs joguk a pároknak a másik méreteit lehurrogni, ez egyéni jelleg és nem lehet rajta (műtéten kívül) változtatni.

2023. ápr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 Micimacko67 ***** válasza:
89%

Kérdezö, buta vagy mint hat pár rendőrcsizma...szerintem nőt te csak képen láttál eddig...

Tudod minden nőnek arra van szüksége, hogy szeressék...hogy a partnere mellett nőnek érezhesse magát!

2023. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 A kérdező kommentje:

#36

Nem szítok, csak feltettem egy kérdést. A mellet hülyeség ehhez hasonlítani, mert teljesen más a funkciója. Ha te ilyen vagy, akkor jó a párodnak. Ritka az ilyen.


#37

Ennyi ésszel csoda, hogy tudsz levegőt venni. Tanulj nőktől a női szexualitásról. Meg fogsz lepődni.

2023. ápr. 23. 20:34
 39/70 anonim ***** válasza:
89%
Kedves Kérdező! Te szenvedni akarsz. Szenvedj! Még írjál ki sok ilyen kérdést, hogy miért vagy ilyen szerencsétlen lúzer. Meg foglak nyugtatni, tényleg az vagy.
2023. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

#39

Szerencsére az te vagy, nem én. Én csak feltettem egy kérdést, te meg beleképzelsz mindenfélét.

2023. ápr. 24. 08:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!