Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú (15cm alatti)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú (15cm alatti) férfiak! Hogy dolgoztátok fel, hogy szexuálisan maximum csak kompromisszum lehettek a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha nincs ló, jó a szamár is alapon beérik ugyan a 15cm alattival is, de végig nagyobbra vágynak mellette. Gyakori az emiatti elutasítás, megalázás és megcsalás is.


Ezt hogy dolgozzátok fel?



2023. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
88%
Csakhogy a 🍆 nem egy kicseszett hangya 😂😂
2023. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
26%
Azzal,hogy gyakori lenne ez miadt az alazas vagy megcsalás azt kétlem.normalis értelmes nő ilyet nem tesz.az viszont kétségtelen, hogy ha van két pasi hasonló tulajdonságokkal, hasonlóan jó kepuek de az egyik csak13cm rel még a másik 17cm rel domborit akkor nem kérdés kit választanak.a nagyobb izgatja őket beindítja őket es jobb is bele ülni a nőknek.ez van.ettol el tekintve el fogadják a 15cm alatt is ha minden más rendben van a csávóval.
2023. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenki.

Lehet, hogy meglep - de a nőknek is különböző méretei vannak.

A legkisebb hüvely nyugalomban 4 - NÉGY! - cm, izgalomban 8 cm-re tágul.

Ha ebbe akarsz 20 cm-t belegyömöszölni, abból sikítás lesz.

Több nő írta már itt, hogy a kisebb méretet jobban kedveli, mert azzal nyugodtan lehet vadulni.

2023. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 A kérdező kommentje:

#21

És ki mondta, hogy az?


#22

Pontosan.


#23

Az nagy pozitívum, hogy nem tud fájdalmat okozni, mert a nő meg se érzi :D

2023. ápr. 23. 16:10
 25/70 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, te nem a farkad miatt nem fogsz szaporodni, hanem az eszed miatt.

8 centis csőbe hogyan akarsz belepréselni 15 centis rudat???

2023. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
38%

#19 Ahogy írtam pl lovaglásnál nagyon sokat számít. Pont annyit, hogy el tudja magát engedni a nő és nem folyton arra kell figyelnie, hogy ne csúszon ki. Plusz még vannak olyan pózok, amik sok centit "emésztenek fel" és itt jelenthet annyit, hogy a 17 centivel már pont élvezhető. Férfiként ezek elég élvezetes pózok. Az én egyik kedvencem mikor mindketten állunk és úgy hátulról. Na itt ha egy kicsit is nagyobb fenekű a lány már rögtön elmegy jó pár centi.


#23 Átlag nőnek nem 4 centi a hüvelye. Egy átlag nőnek 17-18 centi az ideális. Ezt már rengetek fórumon, kutatásban olvastam, youtubon láttam. Persze van akinek 14 centi az ideális meg van akinek 20 centi, de ők vannak kevesebben. Nehéz kifogni egy ilyen nőt.

2023. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
92%

24, mert neked az pozitívum ha egy nőnek fájdalmai vannak szex alatt a 🍆 miatt????


Kellene csak a férfiaknak keresztül menniük azon a fajdalmon amin a nőknek szüzesség elvesztésekor vagy bármikor máskor szex alatt, az összes nyomorult férfi szűz lenne….

2023. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
89%
#27 "vagy bármikor máskor szex alatt" Ezen mit értesz?
2023. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:

#25

Az eszemmel nincs baj, ne magadból indulj ki. Milyen 8cm? :D


#26

Ez nagyon igaz.


#27

???

2023. ápr. 23. 16:48
 30/70 anonim ***** válasza:
84%

28, azt hogy szüzesség elvesztése után is rengetegszer fajhat egy nőnek a szex amíg ti férfiak csak elvezkedtek


A szüzesség elvesztése meg úgy faj hogy bele lehet halni

Én nem is értem hogy a nők többsége hogy vállalja egyáltalán azt a fájdalmat

2023. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!