Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képesek lennétek ilyen komprom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek lennétek ilyen kompromisszumra a szerelemért?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy túlsúlyos férfibe. Én magam sem gondoltam volna, mert sosem jöttek be igazán, viszont vele minden más, és megbékéltem vele. Viszont a szex nem volt az igazi. Az volt a baj, hogy a hasa miatt nem tudta teljesen betenni, csak kb a hegyét. Ő elélvezett, de nekem ez így nem volt jó. Persze utána kinyalt, de szexelni nem tudtunk rendesen. Megígérte, hogy fogyni fog, de az nem egyik napról a másikra fog történni.
2022. febr. 21. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Ma dagadt disznó estet tartunk, ahogy látom. Holnap jönnek az anorexek.
2022. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Én 50 ezer forintot teszek arra, hogy egy év múlva ugyanannyi kiló lesz mint most, hanem több.
2022. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Én majd beteszem neked rendesen!
2022. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2nek igaza van, ez valószínűleg üres ígeret.
2022. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez a szintű igénytelen túlsúly már elvenné a kedvem. Attól ne is beszéljünk, hogy várni kéne, hogy majd egyszer talán jó lesz. Vagy nem.
2022. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Azért ehhez hatalmasnak kell lenni. Valaki elárulná nekem, hogy hány kiló egy ilyen ember, aki már képtelen szexelni?
2022. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sose jönne be, ekkora túl súly. És az ember, ha tenni akar akkor tesz is magárt, nem más miatt. Ha eddig nem tett, szerintem kevés esélye, hogy megváltozzon.
2022. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fogyott le akkor ez után miért is fogyna le? Azt meg neked kell eldöntened baby, hogy akarod-e hogy csak erről szóljon a szexuális életed, te beéred-e ennyivel egész életedre vagy sem. Meg mielőtt lagziban, gyerekvállalásban gondolkoztok... szép is az özvegyek élete, mert aki akkora hájpacni lehet mint a fickód az nem fogja túl sokáig húzni.
2022. febr. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De én eleve nem jönnek össze túlsúlyos emberrel.
2022. febr. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Álljon itt egy más jellegű vélemény is: világéletemben küzdöttem a túlsúllyal. Mikor sikerrel, mikor kevésbé. De a legnagyobb fogyásaim mindig egy lány miatt történtek. Igaz, én már az ismerkedésnél próbáltam erre figyelni, pontosan ezért, hogy ne kelljen szégyenkeznem, amikor odaállok a lány elé meztelenül. És ennél nagyobb hajtóerő nincsen. Volt olyan is, hogy semmin nem változtattam, ugyanazokat ettem, ugyanannyit mozogtam, csak ott volt a tudat, hogy valakinek "megfeleljek", és így fogytam. Persze amint megszűnt a motiváció, vissza is híztam, pedig nem ettem többet. Valami tudatalatti énkép lehet, már ha létezik ilyen. Amúgy 182cm/100kg, inkább erős testalkatú, mint dagadt :)


Szóval mint láthatod, van ilyen is. Én a helyedben, ha már összejöttetek, adnék neki egy kis időt, 2-3 hónap alatt ki kell derülnie, mennyire gondolta komolyan.

2022. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!