Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kompromisszummal tudsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszummal tudsz együtt élni partnereddel szex terén, mi az amit nem szeret, mi az amivel ellensúlyozza?

Figyelt kérdés

Pl. Női partner nem hajlandó orálra, ám szereti az anált vagy éppen fordítva. Nem kezdeményező, ám szinte mindent hagy. Nem szereti a behatolást, viszont rendszeresen kielégít orálisan.

Férfi partner nem nyal, viszont szeret masszírozni. Vagy éppen orálisan fixált, viszont nem megy neki a közösülés.

Mi az, amire vágynál, de nem kapod meg, de nem csinálsz belőle problémát, mert ellensúlyozza mással a partnered. Mesélj!



2021. szept. 12. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem szereti a savanyú lábszagot.

De legalább nem is létezik

2021. szept. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nehezen mondok le olyanról, ami része a szexuális kultúrámnak és ugyanígy szeretném, ha én is mindent tudnék nyújtani, ami a párom szexuális kultúrájának a része. Így senkinek nem kell lemondani semmiről.

Régen volt részem lemondásban bőven, de nem csak a szex terén, hanem másban sem illettünk össze. Ilyen kapcsolatban soha többé nem szeretnék létezni.

2021. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mivel én nagon nyitott vagyok, ezért legtöbbször a pasiknak semmiről nem kell lemondani, ám nekem általában kompromisszumot kell hozni. Legyen ez pl segédeszközök mellőzése, spontán helyszínek, de néha még előjáték terén is előfordult. Mindenkinél más volt, smit nem tudott megadni. Olyannal mint én férfi verzióban, még nem találkoztam:D
2021. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elég sok partnerem volt már. Úgy gondolom, mindig kell kötni kompromisszumokat a szexben, ahogy a kapcsolatokban is! Amíg ellensúlyozza a hiányosságot a partner más pozitív élménnyel, sokkal könnyebb lemondani. De minél több kompromisszumot kötünk, annál nehezebb, annál frusztráltabb lesz az ember idővel. Hiszen, ahogy telik az idő, úgy hiányzik egyre jobban a kihagyott, netalán elfojtott vágy.

Közel 20 éve élek nejemmel. Vele is lemondtam néhány vágyképről, élményről. Nagyon jól ellensúlyozta más irányú szexisége, sőt, perverziója. De! Eleinte csak egyes dolgokat, apróságokat hagyott el, majd egyre többet. Manapság alig van köztünk szex. Nem tudja megmagyarázni, de nincs igénye rá. Kapcsolatunk amolyan barátsággá alakult át, lakótársi viszonnyal.

2021. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes kérdés, de könnyebben meg tudnám válaszolni azt, hogy mi az ami nélkül nem közöl kompromisszumot. Nálam ez a behatolás, a dugás minősége. Egyrészt tartson elég ideig, nekem még 10 perc is kevés, másrészt ne lohadjon le menet közben vagy még rosszabb ha fel se áll. Ezt semmivel nem lehet nálam kompenzálni, mivel nekem a szex elsősorban a behatolós résztől indul. Amiben tudok kompromisszumot kötni, az a forma és a vastagság. Lehet, hogy harangozik bennem, de az íve miatt remekül tudja ingerelni a G pontomat, ez kompenzàlja abszolút. Vagy kicsi neki, de vastag és jól kitölt. Ez a legjobb, mert lehet vadulni. Ha 3-4 cm-re kilóg belőlem, azt se nagyon lehet kompenzálni nàlam, mert fájni fog vele, bele se lehet ülni tövig, ezt nem szeretem. Ha nem áll neki fel, de lelkesen nyal, az se fog nekem kompenzálni a nyalással. Viszont tény, hogy életem első és egyetlen igazán őrületes nyalását olyan férfitől kaptam, akinek rendszeresen gondja volt a merevedéssel. Viszont úgy nyalt, hogy néha visszasírom. De hosszútávon nem tudtam toleràlni, hogy már megint nem leszek megdugvs, mert megint van valami indok arra, hogy nem áll fel neki
2021. szept. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A hiány: Klímaxol, így szex 1-2 havonta van. /Neki-vele/

Ellensúlyozás: Rengeteget hisztizik, veszekszik, bútort cserél évente!

2021. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kreatívság hiánya, viszont bármit megcsinál amit kérek, és igyekszik ezen is javítani.
2021. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyetértek, hogy az elfojtott vágyak felemésztik az embert. Van egy határ, amíg el lehet viselni a hiányt, de kérdés, meddig. Viszont, minél hosszabb a kapcsolat, annál nehezebb változtatni, vagy lépni és új viszonyt kezdeni.

Sajnos, nálunk is a szex egyre jobban elmarad. Második házasságom, egyszer már megéltem ezt. Feleségem, akár az első, nem kezdeményez már, fantáziátlan, sótlan lett. Ha én akarom akkor mehet a menet, de mintha ott sem lenne közben. Ezt már nehéz ellensúlyozni! :-(

2021. szept. 18. 01:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem elégít ki orálisan

Viszont a szex baromi jó, csak nem megyek el

2021. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9-es!

Gondolom, nő vagy. (?)

Jól értem, nem elégít ki orálisan, ill. sehogy?

Tehát, a részvétel a fontos, nem a győzelem? 🤔


Az eddigi hozzászólások (és sajt tapasztalt) alapján, akkor tulajdonképp mondhatjuk, a legnagyobb kompromisszum, amikor olyannal élünk együtt, akivel nem jó vagy nincs is szex. 🤔😱

2021. szept. 19. 12:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!