Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kompromisszummal tudsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kompromisszummal tudsz együtt élni partnereddel szex terén, mi az amit nem szeret, mi az amivel ellensúlyozza?

Figyelt kérdés

Pl. Női partner nem hajlandó orálra, ám szereti az anált vagy éppen fordítva. Nem kezdeményező, ám szinte mindent hagy. Nem szereti a behatolást, viszont rendszeresen kielégít orálisan.

Férfi partner nem nyal, viszont szeret masszírozni. Vagy éppen orálisan fixált, viszont nem megy neki a közösülés.

Mi az, amire vágynál, de nem kapod meg, de nem csinálsz belőle problémát, mert ellensúlyozza mással a partnered. Mesélj!



2021. szept. 12. 16:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Igen, nő vagyok. Hát sajnos valóban nem, de még nagyon az elején vagyunk, ez változhat talán.

9-es voltam

2021. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#9

Tapasztalataim, ill. eddigi partnereim, barátaim sztorizgatásai alapján, nem sok esély van a változásra. 🤔😕 De kívánom, esetetekben legyen meg az áttörés és a siker! 💥⚡🔥🍾


Van két olyan barátom, akik nagyon bénák az ágyban. Egyik a saját elmondása szerint az, a másikról barátnői panaszkodtak, ami visszajutott a fülembe. 48, 52 évesek. Mindkettő lassan letesz a tartós kapcsolatról, együttélésről és főként a házasságról, családalapításról. (egyikük jó ideje kerüli a családos barátokat, pedig gyerekkorunk óta vagyok haverok)

Barátnőimnél is volt ilyen sztori, sőt feleségem előző párja is ilyen volt. Anyósom kedvence, akihez én nem érhetek fel. Több diplomás orvos, szuper kedves, udvarias, halkszavú, mintaférfi, csupán az ágyban semmire nem volt alkalmas. (Meglehet, manapság ő lenen az ideális férj nejem számára! Nem kell szexelni vele, ám eléggé csendes és hozza a sok pénzt haza. Ha akkoriban inkább csak szeretőt tartott volna nejem a doki mellett, aki kielégíti és gyerekeket nemz, most boldogan élhetne evvel a mintaférfivel. Ehelyett szakított vele, felszedett engem és most úgy él mellettem, mintha vele, a szexmentessel élne. Én meg egyre jobban kaparom a falat! 😖)

2021. szept. 24. 18:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!