Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis farkú (15cm alatti)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis farkú (15cm alatti) férfiak! Hogy dolgoztátok fel, hogy szexuálisan maximum csak kompromisszum lehettek a nőknek?

Figyelt kérdés

Ha nincs ló, jó a szamár is alapon beérik ugyan a 15cm alattival is, de végig nagyobbra vágynak mellette. Gyakori az emiatti elutasítás, megalázás és megcsalás is.


Ezt hogy dolgozzátok fel?



2023. ápr. 23. 11:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
62%
Látom itt a nagyja nincs képben azzal hogy a női èlvezetről szól ez, hogy érzi hogy van benne valami, és nem a szúnyog zümmög ott vagy a muslica..
2023. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
86%

Haladjunk sorban. Alapul az angol nyelvű wiki vonatkozó oldalát veszem (táblázatok, képek). [link]


A) A 12-14 cm számít átlagosnak, tehát az nem kicsi. (45% of erect penises are between 12 and 14 cm long.) - jobb oldal, 1. táblázat, képaláírás


B) Kiemelkedően a 12 és a 13 cm a leggyakoribb. - szintén jobb oldal, 1. táblázat, kattints rá a képre


(A minta 15500 férfi.)


C) A nők is különböző méretűek, bár az átlagos hüvelyméretről nagyon kevés helyen írnak, nagyon kis számú mintát vesznek ill. a hüvelynek megvan az a tulajdonsága, hogy egy bizonyos mértékig illeszkedni tud a nagy mérethez is.


D) Valószínűsítem, hogy az ember evolúciója során akkora tévedés nem történhetett, hogy ha az átlagos férfi méret 12-14 cm, akkor a nőknek ennél sokkal nagyobbra lenne szüksége.

2023. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
87%
Más az elgondolás. Más a gyakorlat. Egy fát kivágni is egyszerű a videó alapján, jaj hát ez csak ennyi? Aztán amikor ki kell vágni, akkor már vannak bizonyos tényezôk, amitől nem is olyan egyszerű!
2023. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
70%
Zárójelben jegyzem meg, hogy csak elmélkedtem az 52-es válaszomban, mert a) nekem tényleg az a tapasztalatom (nem túl nagy minta alapján, de azért volt pár partnerem), hogy ez az átlag b) nekem sajnos az átlagosnál nagyobb méret lenne jó, de ez nem kívánságműsor és semmi nem utal rá vetkezés nélkül, hogy kinek mekkora...
2023. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
73%
#54 Látod? Hiába 13-14 centi az átlag (elméletileg), de neked is kevés. Biztos vannak nők akiknek hiányérzet nélkül elég, de szerintem kevesen vannak.
2023. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:

#49

Most van kihalóban a kis méret, mert a nők nem olyan sok ideje választhatnak párt maguknak.

2023. ápr. 26. 15:04
 57/70 A kérdező kommentje:

#52

A-B: melyik férfinak van teljes merevedése ilyen helyzetben? Nekem 10cm se lenne...

C: az átlagos női hüvely 8-10cm nyugalmi állapotban. Izgalmi állapotban a duplája.

D: az ember eléggé belenyúlt a dolgokba. A nők nem választhattak párt maguknak.


#54

A nők minimum 90%-ának nem elég.


#55

Pontosan.

2023. ápr. 26. 15:21
 58/70 anonim ***** válasza:
90%

55


De nekem azért nem elég, mert szülésekkor kitágultam (először komplikációval szültem, másodszor nagyon nagy babát szültem).

2023. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
63%

A nőknek 15-20 között kell.

A legjobb 17-22 cm között.

2023. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 Micimacko67 ***** válasza:
65%
Kérdező, neked még nem mondták, hogy a nök értelmesebb része amikor hosszabbtávú partnert választ magának, akkor inkább azt nézi, hogy milyen ember/társ lehet a kiválasztottja! Lehet neked 25 centis farkad, ha egy tajparaszt bunkó vagy...hosszabbtávon a normális nőknél nem rúgsz labdába...!
2023. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!