Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A swingerezés és orgiák miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A swingerezés és orgiák miért csak a 40+-os korosztályban annyira népszerűek?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, vannak akár 30 alatti férfiak is, akik (legalább is szóban) nyitottak lennének rá, de a nők ekkor még nagyon gyakran abszolút elvetik az ötletet még akkor is, ha amúgy szinglik.

2023. jún. 17. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

60

És hogy érezted először magad mikor féleséged mással volt?

Nem volt gond?

2023. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
100%

56 - "a monogámia iránti gyűlöletem is feltört."

Én ezt már 30 évesen éreztem, mivel azt láttam, hogy mindenki az erkölcsről papolt, és közben mindenki úgy dugott (félre) mint a nyuszik!

Én hülye meg visszafogtam magam.

Amikor kiderült, hogy a páromat az egyik munkatársa (is) kényezteti, akkor döntöttem úgy, hogy a poligámia lesz az én irányom.

Nem váltunk el, de megbeszéltük, hogy közhasznúan tevékenykedünk, és osztjuk a testi boldogságot annak, aki vevő rá.

Így csatlakoztunk egy zárt csapathoz, ahol a zárt körön belül "szabad a gazda". Érdekes, hogy a csoprtnak 28-tól 65-ig vannak tagjai, és minden gond nélkül működik! Ma már képtelenek lennénk monogámiában élni.

2023. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

#61

Furi erzes. De ha neki jo nekem is jo. Reszemol a szex gyonyor adas nem pedig kapasrol szol. Ha neki elvezetet okos azzal jekem is. Furcsa volt ez a felismeres.

2023. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 62 es házassága csodás lehet:) Komolyan...éééss akkor azt is megbeszéltétek h. ez csak a szexről szól, egymással/egymáson megosztoztok.. vagy vannak pl közös programok is?
2023. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem engem kérdeztél mert nem a 62-es vagyok, hanem a 63-as. De pont ebben a cipőben járunk mi is. És tudjuk és átbeszéltük hogy csak a szexről szól a dolog. Nem a kettönk közti szeretetről, a tiszteletről és nem a kapcsolatunkról.

Ez egy közös döntés. Egy szövetség, egy játék.

Nálunk nincs nyitott kapcsolat (még ill nem tudom hogy lesz-e, hanem közös programok vannak. Első körben swinger klub, most swinger privát buli.

2023. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
76%

63

Köszönöm a válaszod.

Én nem tudom mit okozna bennem ha látnám hogy párom mással van.

Izgat is, de bennem van a félsz hogy talán eltörne valami.

Nem fenyeget ez a veszély ,mert az én párom nem alkalmas a swinger, párcsere egyéb nyalánkságokra.

Azt megengedte hogy időnként én menjek, de Ő nem szeretne.

2023. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

62 "Amikor kiderült, hogy a páromat az egyik munkatársa (is) kényezteti, akkor döntöttem úgy, hogy a poligámia lesz az én irányom.


Nem váltunk el, de megbeszéltük, hogy közhasznúan tevékenykedünk, és osztjuk a testi boldogságot annak, aki vevő rá.

Így csatlakoztunk egy zárt csapathoz, ahol a zárt körön belül "szabad a gazda". Érdekes, hogy a csoprtnak 28-tól 65-ig vannak tagjai, és minden gond nélkül működik! Ma már képtelenek lennénk monogámiában élni."

Erre hogyan vetted rá a feleségedet?

2023. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

megmondom őszintén ez "Én nem tudom mit okozna bennem ha látnám hogy párom mással van.


Izgat is, de bennem van a félsz hogy talán eltörne valami."-nekem is félelmet okoz. Aztán lehet csak az első alkalommal..

2023. jún. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

68

De ha nem, akkor rámegy a kapcsolat..

2023. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az 69,sajnos kockáztatni kell 😅🤔vagy maradni a megszokott szituációban...ki tudja meddig
2023. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!