Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A swingerezés és orgiák miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A swingerezés és orgiák miért csak a 40+-os korosztályban annyira népszerűek?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, vannak akár 30 alatti férfiak is, akik (legalább is szóban) nyitottak lennének rá, de a nők ekkor még nagyon gyakran abszolút elvetik az ötletet még akkor is, ha amúgy szinglik.

2023. jún. 17. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
89%
Én mennék 24 évesen de a 22 éves párom nem. Egy előző barátnőmmel 18 évesen bevettük hármasba az akkori legjobb fiú barátját (mellesleg a szomszédja volt majdnem), de az nem swinger. Azóta sajnos egy nő se akart hármast. Ezen én is gondolkoztam, hogy vajon mitől függ?
2023. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
86%

Ez így önmagában NEM igaz. Mármint a swingerekben nem csak 40 felettiek vannak, hanem mindenféle korosztály a 20-asoktól az 50-esekig. Kb. mint egy strandon.

Azért képezik többnyire az átlagot a 30-40-esek, mert ad.1. nem olcsó a beugró, ad.2. amit fent is leírtak - meg kell hozzá érni fejben, hogy legyen az ember ennyire nyitott, már ne a külvilág láthatatlan elvárásaihoz akarjon igazodni, hanem a saját vágyaihoz, saját magához.

2023. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos a "mai fiatalok" hihetetlenül prűdek, álszemérmesek, ál-erkölcsösek!

Szerintem anyáink sokkal szabatosabbak, lazábbak voltak.

2023. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
86%

13. Hát nem minden ember akarja a kapcsolatát megosztani, attól nem prűdek.


Mi is huszonévesek vagyunk, de ez nekem nem játszana, pedig nyitott vagyok nők felé. Először a párommal szeretnék mindent megélni. Helyszínek, pózok, BDSM, shibari, szerepjáték, stb stb.


Nem hinném, hogy ettől prűd lennék. :D


Csak ez most nem igazán izgat, nincs listán.

2023. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
30%

14


"Mi is huszonévesek vagyunk, de ez nekem nem játszana, pedig nyitott vagyok nők felé. Először a párommal szeretnék mindent megélni. Helyszínek, pózok, BDSM, shibari, szerepjáték, stb stb.

Nem hinném, hogy ettől prűd lennék. :D

Csak ez most nem igazán izgat, nincs listán."


Erről beszélünk.

Még nem vagytok ott, nincs mögöttetek 10+ vagy 20+ev, óhatatlanul bizonyos dolgokban ellaposodott kapcsolat.

2023. jún. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
35%
15. Hát nálunk 2-3 hónapja nincs szex. Mégsem gondolkodtam el ilyenen. Pedig nekem a libidóm az egekben és adok is magamra. Szóval azért így nem kellene ítélkezni azért.. :)
2023. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
88%
#15 a tévhitekkel ellentétben swingerbe nem azért mennek a párok mert "otthon" már ellaposodott a szexuális életük. Hanem azért mert mindketten szeretik a többes játékokat, a változatosságot. Akik úgy vágnak bele "dobjuk fel legális megcsalással" azok nem fogják magukat jól érezni, 1-2 látogatás után elmaradnak mert szétmennek mint pár.
2023. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%
16 os ,ez elég szomorú. Én is voltam a helyzetedben,beszélni kell róla..Amúgy az eredeti kérdésre visszatérve ,újitásként vagy feldobni a kapcsolatot.Bár van akinek így sem jön be a swinger...
2023. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
77%

18. Beszélünk, csak nem akarok veszekedni vagy sárkánynak tűnni.


Eléggé nagy lenne az igényem és eddig nem nagyon tudta senki kielégíteni. Emiatt a párom nem fogom elhagyni, sem megcsalni. Igyekszem rávezetni, mit szeretnék

:)

2023. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

#18 mások helyzetére értettem, mi azért járunk a párommal mert mindketten imádjuk a többeseket, a változatosságot :)

S igen, sokan vannak akiknek nem jön be (már amikor belépnek a társalgóban látod rajtuk hogy elsőbálozók, a bizonytalanságukat és nagyjából azt is hogy fogod-e még őket viszont látni vagy sem). Ezzel együtt semmi sem kötelező, simán lehet csak szétnézni, bulizni is.

A leggyakoribb hiba amit a kezdők elkövetnek: nem beszélik át otthon előtte a játékszabályokat (mit/kit keresnek, hogy jelzik egymásnak a "dolgokat", meddig akarnak elmenni stb.).

2023. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!