Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi miert vallalja be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miert vallalja be inkabb a hosszan tartó szüzességet prosti helyett?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 19:42
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
32%

Én azért mert van poresz, akkor minek menjek egy jó eséllyel csúnyább nőhöz, mint a tv-ben láthatóak? Ráadásul feszélyezve is érezném magam, meg ott bénáznánk...


Nekem kényelmesebb így.


A nőkben már rég nem bízom annyira, hogy barátnő után teperjek. Sőt, ahogy egyre több redpill tanácsot, tapasztaltabb férfiak történeteit és látásmódját ismerem meg, annál kevésbé tartom jó ötletnek a nőkkel való kontaktot. Pedig mondjuk 13-14 éve még én voltam a Don Juan, a plátói hősszerelmes típus. Ma már el se tudom ezt képzelni.

2023. jún. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
20%

31-elkurt@d!

Szóval igazi nőre már fel sem áll? Milyen Don Juan te szerencse csomag?🤭 A poresz kényelmesebb...egy 0 vagy!

2023. jún. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

24 évesen voltam először nővel és egyáltalán nem bántam meg. Nagyon izgalmasan és jól alakult az első is, de utána volt még egy tucat barátnőm/szexpartnerem és kipróbáltam kb. mindent ami érdekelt. Már 2 éve házas vagyok és kiváló a kapcsolatunk.

Hogy miért nem lett előtte prosti (és utána sem):

-kapcsolatra vágytam, minden nap megölelni, esténként összebújva elaludni, sokat kirándulni, nevetni, világot látni együtt

-nem volt gusztusom aznap 3-4-5-iknek lenni

-továbbra sem vágytam nemi betegségekre (akárhogy tagadjátok, prostival még mindig többszörös esélye van, mint egy normális értékrendű nővel)

-minden kapcsolatom, szexpartnerem gyönyörű arcú, tökéletes testű, intelligens nő volt, nem egy lelakott, retusált képű prosti

-eszembe sem jutott prostihoz menni, mert mindig sokkal igényesebb voltam ennél.

2023. jún. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
72%

Szűz férfiak többsége, gátlásos, bizalmatlan ember. A külsejük átlagos és nem azért szűzek mert külsőre nagyon visszataszítók.

Félnek mitől? Degradáló megjegyzéseket kapnak, fél, hogy nem áll fel. Nem tudnak könnyel ellazulni.

Mindenki úgy hirdetik magát maximális diszkréció, de tudjuk az emberek időnként hazudnak. Elhíresztelhet ezt azt, esetleg ott találkozom véletlenül valakivel. Sőt Magyarországon a prostitució csak félig legális még lehet, hogy rendőrségen köthet ki. Sőt nemi betegségek elkaphatnak.

Szerintem sok férfi nem moralizál prostitució kapcsán az egy szolgáltatás.

Magán tanárom, fodrászom miért kedves velem. Mert pénzt kapnak tőlem.

Ilyen egyszerű. Ad egy szolgáltatást amire szükség van.

2023. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
57%

26: Magyar törvények szerint aki fizet prostinak, az bűncselekményt követ el. Mindenki, aki prostitúciót segít elő, bűncselekményt követ el.

Más országokban másként van, de nálunk ez a közvélekedés, hogy ártasz a prostinak, és fenntartod a kiszolgáltatott helyzetét, és ez bűn.

2023. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

De hát ha a csaj hirdet rosszlányokon vagy odajön hozzám az utcán egy nő es azt mondja, hogy "szex erdekelne 10e forintert" akkor, hogy lenne bűn?


Ezek a lányok felvállalták, hogy eladják magukat.

2023. jún. 10. 17:46
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
36: Csak a társadalom perifériájáról vállal el ilyet bárki is, ezt minden érző ember tudja. Akinek saját lakása van 2 diplomával, nem csinál ilyet. Ezek kiszolgáltatott emberek, akik nem tudják előteremteni az anyagi fedezetét az életben maradásuknak és nincs is lehetőségük rá. Legtöbbször rabszolgák, akiket kényszerítenek erre, terrorizálnak, kínoznak, és nem is az övék a bevétel, így maradnak ebben a helyzetben.
2023. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
57%

36:

Van az a mondás, hogy értelmes ember nem szemetel, a többinek meg tilos.


Neked van ez a jogszabály, neked elég ennyit tudni, hogy tilos.


Nem kell megmagyarázni, mert minden felnőtt embertől elvárható, hogy tudja, mi az ártalmas és mi az életet támogató dolog, ezért ennek megfelelően fogja a bíró is ítélni a tettet.

Hiába tetteted a hülyegyereket.

2023. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
57%
37-Ha te tudnád hány diplomás prosti van, lehet elájulnál.
2023. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
#37 Csatlakozom a 39. válaszolóhoz. Nagyon sokan diplomások és önként csinálják. Biztos, hogy gyomor kell hozzá de 30-50 ezer forint azért nem olyan rossz órabér. Én ismertem egy csajt még régebben ő speciel gyógyszerész volt és fogadta a kuncsaftokat. Építkezett azért kellett a pénz. Teljesen önként vállalta a barátnőjével. Valóban olyan is van akit kényszerítenek. Ezért kellene száz százalékosan legalizálni a prostitúciót strigókat, emberkereskedőket meg minimum húsz évre bevarrni a kóterbe. Ez nem egy könnyű de jó pénzkereset. Az ember emlékezet óta létezik. Van olyan nő aki simán és önként bevállalja. Egyébként még a bonobó majmoknál is a nőstény a párzásért cserébe elfogad gyümölcsöket a hím majomtól. A puncsos csajokról meg ne is beszéljünk őket aztán tényleg nem kényszeríti senki.
2023. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!