Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi miert vallalja be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miert vallalja be inkabb a hosszan tartó szüzességet prosti helyett?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 19:42
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tombolnak az incelek🤭 mi még visszautasítani is kéesek vagyunk a fizetősöket💅 ezek meg mennének, de 10 perc utan úgy tolja ki a csak az ajtóbol őket, hogy még a cipő is csíkot húz🤣
2023. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
80%
Várom hátha megront végre egy csaj. 🤣
2023. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjuk már ezt a nemi betegséges hülyeséget. Fiatal koromban 5 éven keresztül jártam lakásra prostikhoz és semmilyen nemi betegségem nem lett. A gumi persze alap volt. Pedig jó sok lánynál voltam. Kell egy idő mire az ember eltökélt lesz és elmegy. Én normálisan, udvariasan és tisztelettel álltam ezekhez a lányokhoz. Így ők is fognak kedvelni. Egyetlen egy ilyen alkalmat sem bántam meg. Kicsit drága volt de megérte így utólag visszagondolva. Én ezt egy teljesen természetes dolognak gondolom.
2023. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Zora1 válasza:
20%
mert van aki nem tud megkivánni ilyen nőt
2023. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudnék kihasználni senkit, pláne ilyen formában.

Meg kisebb a méretem, emiatt vagyok szűz.

2023. máj. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ez nem másik kihasználása. Ebben az esetben ez csak 2 ember közös megegyezése, hogy nő lefekszik a pasival pénzért.
2023. máj. 18. 11:26
 27/41 anonim ***** válasza:
19%
Hiába egyezik bele, akkor is tulajdonképpen kihasználnom a testét.
2023. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
91%

27. Ezen az alapon akkor gyakorlatilag örök szüzességet kell fogadni mert ha már egy nőhöz hozzáérsz akkor kihasználod a testét.

Egyébként adsz pénzt (nem keveset) annak ő örülni fog te meg a testének. Ha ezt kölcsönösen elfogadjátok akkor nem kihasználás. Normál esetben pedig örömért örömöt adsz cserébe. Vagy rosszabb esetben normál barátnő is simán lehúzhat pénzzel és ajándékokkal és akkor ő használt ki téged. Ha viszont örömért örömöt adsz de neked nagyobb az örömöd mint a barátnődnek akkor már itt is fennáll e szerint a logika szerint , hogy kihasználtad a testét.

2023. máj. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
21%
Igazad van utolsó! Jobb a k@rvaknak fizetni, mint a párodnak!🤭
2023. máj. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
15%
Szerintem az ilyen pasikban van annyi tartás, hogy nem fizetnek egy olcsó nőért (én se tenném). Más esetben lehet meleg a srác... csak hogy némi humort is vigyek a válaszba: nagyon abszurd esetben nem kizárt hogy "családban marad", tehát megoldja neki a nővére/húga vagy az anyukája :D
2023. jún. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!