Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok pasi miert vallalja be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pasi miert vallalja be inkabb a hosszan tartó szüzességet prosti helyett?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 19:42
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály, hogy mikor kell elkezdeni b@szni, vagy hogy el kell-e kezdeni egyáltalán. De így 30 felett azért még is jó vissza emlékezni, hogy a huszonévesen gyakran annyit b@sztam, hogy fájt lent szó szerint mindenem és ilyenkor mindig kellett pár nap szünetet tartani. Valamint jó pár év motorozás jogsi nélkül. 😃 Na vissza térve egyértelműen a gátlások/érzelmi kötelék hiány/undor a prostiktól(amit meg is értek). Ezek miatt nem mennek. De biztos sok srác van aki túl tudott volna régen esni rajta csak félnek kezdeményezni.
2023. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
15%

"10% aki kifejezetten jól is néz ki"

Aha... a retusált képen!

A legtöbbje nem mer magából mutatni semmi intimet mert csúnya a p1nája! Azért meg ki fizetne...

De ez is egy szempont hogy miért nem prostiznak. Undorító a 99%-uk! A nemi betegségekről hallottál már? Nem kell semmi komolyra gondolni! Ha megnézed a rl-on is sok nőnek szemölcsös a p1nája! Gondolom nem akarnak semmi olyat magukra!

2023. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, de ne legyél szexista!

Sok csaj is ugyan úgy maszturbál szakadatlan ahelyett hogy egy jóképességű faszinak fizetne hogy boldoggá tegye 😏


F33

2023. ápr. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
11%
Van bennük tartás, nem ösztönlények💁 Ez a fajta viselkedés amúgy is két embernek árt legalább. Nem beszélve az esetleges nemi betegségek kockázatáról.
2023. ápr. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
62%

En úgy vagyok vele, hogy nem fogok lefeküdni csak azért valakivel, hogy túl legyek rajta. Főleg nem pénzért.


Mindennek el jön az ideje. Én meg amúgy is mindent elég megcsúszva csináltam eddig is az életben.

2023. ápr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
69%

#15.


És ha holnap elit egy autó és mondjuk úgy károsodik a gerinced, hogy többé nem állsz lábra és nem áll fel?


Ha ez mondjuk 32 éves szűzként megesne veled, nem fogod azt gondolni, hogy inkább mondjuk 25 éves korodban mégis csak jobb lett volna gumival egy lakásos prostival kipróbálni?


Ha erre a válaszod nem, akkor szerintem Te nem is vágysz a szexre, amivel amúgy nincs probléma.

2023. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
33%

Ez olyan mint a kajálás.

Főzhetsz magadnak otthon finomat és kijösz belőle olcsón, ízleni is fog, csak ugye ez idő és energia mire megcsinálod a kaját (barátnő), vagy elmehetsz egy étterembe drágán bekajálni egy jót, engeriabefektetés nélkül (prosti)


Én úgy vagyok vele, hogy amikor nagyon éhes vagyok, akkor néha elmegyek az étterembe, attól függetlenül, hogy drága.

2023. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
80%

Felnek a noktol es a legtobb azt semi tudja melyikhez menjen.

Nem vagyok szuz de ha prostizashoz adnam a fejem akkor en sem tudnam melyikhez menjek :D A legtobb arckep nelkul hirdet, sok koztuk a cigany is.

Bar biztos az arc nelkuliek kozt is van szep, csak nem akarjak vallalni a neten ahol barki lathatja oket.

2023. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

Én 35 évesen feladtam az egészet.

Minden nő szemében gusztustalan vagyok, máskülönben már rég rámerőszakolta volna magát valaki.

2023. ápr. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Mert azt hiszik, van értelme várni az igazira vagy csak simán arra, hogy végre tököt növesszenek és le tudjanak fektetni egy nőt.

Pedig nincs. Mikor már nagyon zavarja a férfit a szüzessége, azzal tud magán a legjobban segíteni, ha elveszíti. Lesz némi tapasztalata a szexben (a csajozásban nem, erre figyelni kell) és kevésbé lesz befeszülve attól, hogy még nem volt nővel. Mindkettő jót tesz az önbizalomnak.

2023. ápr. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!