Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu oldalon miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu oldalon miért van ennyi igénytelen, ronda nő is? Sok nem is fiatal.

Figyelt kérdés

Az előző sugarbabymmal vége lett 2,5 év után. Őt nem neten ismertem meg.


A puncs.hu pont erre van, hát regisztráltam.

De nagyon megdöbbentem.

Tömegével vannak fenn kifejezetten ronda, igénytelen nők, de sok középszerű is.


Más helyen, más helyzetben oké. Na de a puncs.hu tudjuk miről szól?


Illetve az egész koncepció arról is szól, hogy a szépség mellett elvárás a művelt, intelligens viselkedés, tanultság akár, meg lehessen vele jelenni, stb...


Még amelyik fiatal és jól néz ki, egy részén képekről látszik, hogy a fentinek nem tud megfelelni.


És olvasom cikkekben a hétvégén, hogy a sugardaddykat kritizálják, hogy sok az öreg vagy ronda.

Hát, ez az oldal arra van, hogy a sugardaddy ha van pénze, akkor találjon fiatal szép lányt. A pénzért cserébe. És nem havi 100 000 ft hanem sokkal több.

Más helyzetben persze, hogy nem így működik, én azt aláírom.



Amiben viszont mondjuk 100%-ban igazat adok a nőknek, hogy a másik oldalról pedig miért vannak fenn (cikkek szerint) olyan férfiak akiknek látszik, hogy az anyagi szintje alapján nem ott a helye.

Ez nem prosti kereső vagy sima társkereső.


Így kicsit vagy nem kicsit funkciót vesztett lett az egész.


Tud valaki helyette jobbat?

Élőben azért nem könnyű ilyet találni, az előző is kb. a véletlen műve volt.



2023. ápr. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
1. Nem gumi nélkül csinálom 2. járok szűrésekre, van még egyéb kérdésed, vagy kitalálsz magadtól is valótlan hülyeségeket?😂
2023. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

1. "Gumi nélkül akarnak baszni alkalmanként, előre megbeszélés alapján, valamivel többért mint egy lánynak a hivatásos oldalról, de natúrban." Most ezt akarják, és te megadod nekik, vagy sem? Döntsd el, hogy melyik saját verziód az igaz.


2. Sosem állítottam, hogy nem jársz szűrővizsgálatra.


Persze nyilván nem az iskolázottság alapján foglalkoztatnak, de mégis.

2023. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

“Prostituált vagy, aki gumi nélküli szexet kínál túlárazva. Nem lennék meglepve, ha szűrővizsgálatra is úgy járnál mint kakukk a fészkére.”


Senki nem kínál gumi nélküli szexet, csak sok pasi kérné ezt, gondolom van, aki belemegy, van, aki nem. Én személy szerint nem. Az pedig, hogy vadidegenekről feltételezgetsz dolgokat, hát ennyi erővel rólad is lehetne feltételezni bármit, de semmi értelme itt személyeskedni, mikor nem is ismerjük egymást. Gyerekes kakidobálásba ne menjünk már bele.

2023. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Értem, szóval ez a verziód az igaz. Nem megbántani akartalak amúgy, elnézést kérek, ha így értetted. Én örülök a sikereidnek, hiszen magam is nagy kedvelője vagyok a jóféle prostiknak. Nem valamiféle erkölcsi magaslatról oktatlak, hiszen én is mekegve élvezek bele a 19 éves sugarbabymbe, és én is fizetek érte. Bár azért nem 100 ropit alkalmanként. Nyilván ügyes csaj vagy, ha ennyire túlárazott szolgáltatásra találsz vevőkört, függetlenül attól, hogy ez mennyire sugar kapcsolat vagy sem (nem az).
2023. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

#28 Te egy vagy a keresleti oldalról.Gondolom nem váltasz üzeneteket a többi férfival az oldalon, pláne nem találkozol velük. Tehát te EGY vagy, aki hajlandó felvenni a gumit. Nem tudod a többi férfi igényét, hogy ők milyen levelezést folytatnak, vagy egy személyes találkozóban mi hangzik el, vagy éppen miért szükséges nekik ez.



Én sokáig fent voltam az oldalon, megszámlálhatatlan sok személyes találkozóm volt férfiakkal (utólagosan bánom, buta voltam, de a múlton már nem tudok változtatni) és teljesen biztosan mondom, hogy van aki gumival akarja, de a túlnyomó nagy többség azért van azon az oldalon, mert gumi nélküli szexet akar.


Ennek az oka, hogy ők nem szeretik a gumit, kényelmetlen, nem áll fel neki gumiban, pszichológiai okok miatt ő csak gumi nélkül tud elmenni stb. stb.. ezért mondják és erőltetik sokan azt a bemutatkozót, hogy ők "hosszútávra, egyetlen lányt szeretnének, barátnős kapcsolatra" = adja magát, hogy akkor egy natúr együttlétet képzelnek el ahogy egy barátnős kapcsolatban is szokott lenni.

Erre utalnak.

Volt olyan pasi is, aki előre mondta is, és vizsgálatot kért tőlem.

2023. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
#35 ez így van, és pont emiatt sem számít túlárazottnak ez a dolog, hisz ha valaki kizárólagos jogokat akar egy fiatal csinos nőhöz, az fizesse is meg. Ennyi. Annak a 19 éves kislánynak biztos hatalmas pénz havi 400 ezer, de egy huszonéves nő, akinek már sokkal komolyabb kiadásai vannak, ettől nem fog hasra esni. Főleg nem fog kétnaponta egy ogréval reszelni, mikor ennyit irodában ücsörögve is simán megkeres.
2023. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
#36 Dehogynem túlárazott. Miért választanék egy drága, öregecskedő nőt egy hamvas egyetemista helyett? Ez kereslet-kínálat kérdése. Kíváncsi lennék én arra a varázspinára és bombatestre, ami havi félmilliónál többet ér meg.
2023. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Öregecskedő huszonéves…van baj a toronyban. Mindegy lényeg, hogy mások megfizetik, ennyi. Nem csak te létezel.
2023. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
#38 Kereslet-kínálat... nyilván én sem fogok soha 100 ropit fizetni egy prostiért. De ez így szép!
2023. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Nézetek körbe az Instagramon.

Rákattintok az Explore gombra és felhoz tucatnyi 20-35 év közötti amúgy teljesen átlagos magyar nőt, akik egyértelműen valami kőgazdag pasival vannak, mert hogy akár havonta többször is Paris, Amalfi, New York és hasonló helyeken lazuljanak az infiniti medence oldalán, nem fél milliót, hanem valószínűleg milliós tételeket költ rá a barátja/vőlegénye - akik szintén szerepelnek a képeken(!!) ha nem is mindegyik képen, de együtt is pózolnak.

2023. júl. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!