Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu oldalon miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu oldalon miért van ennyi igénytelen, ronda nő is? Sok nem is fiatal.

Figyelt kérdés

Az előző sugarbabymmal vége lett 2,5 év után. Őt nem neten ismertem meg.


A puncs.hu pont erre van, hát regisztráltam.

De nagyon megdöbbentem.

Tömegével vannak fenn kifejezetten ronda, igénytelen nők, de sok középszerű is.


Más helyen, más helyzetben oké. Na de a puncs.hu tudjuk miről szól?


Illetve az egész koncepció arról is szól, hogy a szépség mellett elvárás a művelt, intelligens viselkedés, tanultság akár, meg lehessen vele jelenni, stb...


Még amelyik fiatal és jól néz ki, egy részén képekről látszik, hogy a fentinek nem tud megfelelni.


És olvasom cikkekben a hétvégén, hogy a sugardaddykat kritizálják, hogy sok az öreg vagy ronda.

Hát, ez az oldal arra van, hogy a sugardaddy ha van pénze, akkor találjon fiatal szép lányt. A pénzért cserébe. És nem havi 100 000 ft hanem sokkal több.

Más helyzetben persze, hogy nem így működik, én azt aláírom.



Amiben viszont mondjuk 100%-ban igazat adok a nőknek, hogy a másik oldalról pedig miért vannak fenn (cikkek szerint) olyan férfiak akiknek látszik, hogy az anyagi szintje alapján nem ott a helye.

Ez nem prosti kereső vagy sima társkereső.


Így kicsit vagy nem kicsit funkciót vesztett lett az egész.


Tud valaki helyette jobbat?

Élőben azért nem könnyű ilyet találni, az előző is kb. a véletlen műve volt.



2023. ápr. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Én is régebben voltam, akkor kivétel mindenki 30-40.000/alkalom amit ajánlott, heti 1x találkozással.

Ez havi 120-160.000, ami szerintem aprópénz.

Találkoztam legalább 10 "jelentkezővel" egyik sem ajánlott többet, akinél én mondtam többet, eltűnt.

Vacsora és ilyen találkozásokra senkinek nem volt hajlandósága, ezért az asztali viselkedés alapjai nem volt kritérium.

2023. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
30-40 az prosti ár tisztán szexért. Én 80-120 ezer között ajánlottam, de voltak minimális elvárásaim. Senki sem ugorta meg.
2023. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Én fiatal, vékony/sportos alkatú nő vagyok, de most még nekem is csalódás az oldal. Pár éve még nagyon jó volt, de totál leromlott a színvonal. Egy másik hasonló kérdés alá már leírtam, hogy mi a gond: sok férfi csak képeket lejmol ingyenes onlyfans jelleggel, van, aki ajánl havi 400 ezret, de cserébe 8-10 talit akar, ami leosztva ugyanúgy egy sima prosti árára jön ki xD, szóval kösz nem, sokan random eltűnnek a tali előtt, vagy nem akarnak fizetni (volt olyan, aki ajánlott 100 ezret egy talira, erre mikor előre elkértem, azt mondja “jaj dehát nálam nincs készpénz”, mondom nem baj akkor szépen elmegyünk először egy automatához), meg vannak azok, akik sima társkeresőnek használják, amit szintén nem értek, hisz ez az oldal nem erről szól. És akkor van 1-2 normális, aki tényleg hajlandó annyit fizetni, amennyiről ez az oldal szól és korrektül is viselkedik. De sajnos ez már nagyon ritka. Szóval nem csak a nőkkel van gond az oldalon, hanem sok férfival is.
2023. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

#23 "És akkor van 1-2 normális, aki tényleg hajlandó annyit fizetni, amennyiről ez az oldal szól és korrektül is viselkedik."


"van, aki ajánl havi 400 ezret, de cserébe 8-10 talit akar, ami leosztva ugyanúgy egy sima prosti árára jön ki"


Te mégis mire gondoltál? 😂


Hogy majd 1 szexért fizet valaki 100 ropit? Mindezt hosszabb távon? Ugyan, miért tenné? Rachel, Tamara, Blanche, stb. szolgáltatása miben rosszabb, mint a tiéd? A sugar kapcsolat nem arról szól, hogy egy menő prosti árának két-háromszorosát elrakod, mert... miért is? A pinádért? Mert az nem ér annyit. Érthető, hogy ha valaki el tud és akar rád költeni havi 400-at, az kitartott kapcsolatot akar, vagy 8-10 talit (ami szabadon hagy téged is meg őt is).


Az pedig a legtermészetesebb, hogy egy visszajárós vendég nem akar dupla/tripla árat fizetni, éppenhogy kevesebbet akar, cserébe a fix bevételért számodra. Tehát az a baj, hogy pont te vagy eltévedve: attól, hogy fel-felpróbálnak egy százasért, nem azt jelenti, hogy egy sugar baby vagy, csak azt, hogy egy túlárazott kůrva.

2023. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
#24 de van, aki kifizet alkalmanként 80-100 ezret, csak nehezebb ilyet találni, mint pár éve. Mert több lett az olcsójános az oldalon. És nekem meg jogom van eldönteni, hogy akarok-e szexelni 40-50 ezerért egy olyan csávóval, akit bottal se piszkálnék. Nem, nem akarok. Épp ettől más egy sugar baby, mint egy prosti. Aki ennyit hajlandó rászánni, annak ott a rosszlányok.
2023. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Nem a férfiak lettek olcsójánosok, hanem a te olcsó húsodnak híg a leve. Mint említettem, biztosan lesz olyan férfi, aki hajlandó lesz 80-100-at kifizetni hogy néhányszor felhúzhasson, de ismétlem, ez nem sugarbabység. A sugarbaby és a sugardaddy egy kapcsolatban vannak. A kapcsolat nem egyoldalú, és a lényege nem a prostitúció, a pénzért szex. A lényege az, hogy a fiatalabb, szebb, stb. nő imitál egy kapcsolatot a pasival, aki ezért keményen fizet. Az elképzelés, hogy havi 4-5 szexért egy számolni képes férfi TARTÓSAN fizetni fog, az egy illúzió. Erről tanúskodik a te történeted is. Nem találtál olyan férfit, aki a mindzsódért tartósan ilyen összegeket fizetne.


Ha sugarbaby lennél, elfogadnád a fent kínált opciók egyikét (tartós kapcsolat kiemelt finanszírozással vagy tartós alkalmi partner alkalmanként 40-50 ropiért), de mivel nem vagy, ezért rinyálsz az "olcsójánosokon". Amúgy lökhetnél egy képet arróp a "vékony, sportos" testről, csak hogy bemutasd a nagyérdeműnek, hogy mivel is jobb az, mint a menőbb prostik az RL-ről, akiket úgy leszólsz.

2023. júl. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Az oldalon lévő pasik egyike sem akar imitálni kapcsolatot.. jó vicc!

Gumi nélkül akarnak baszni alkalmanként, előre megbeszélés alapján, valamivel többért mint egy lánynak a hivatásos oldalról, de natúrban.

2023. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:

#27 Ezek a te kuncsaftjaid. Ezért nem tudod megtartani őket. Ha valakinek poén is natúrban kúrni egy csajt, pár alkalom után elkezd számolni, és akkor repülsz.


Az általam támogatott lánynak bő fél éve adok mindenfélét, és ez még így is lesz a következő években, amíg be nem fejezi az egyetemet. Így is összeszedi kb a havi 400-at, de ez stabil bevétel, kölcsönösen hasznos. Nem fog rinyálni azon, hogy hányszor megyek, 2x, 8x? Kit érdekel?

2023. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Utolsó, egyrészt de, szoktam olyat találni jócskán, aki többet fizet, ha nem lenne ilyen, akkor nem is lennék fent az oldalon, csak mint írtam, most nehezebb, mint pár éve.


Másrészt a sugar kapcsolat lényegében tényleg arról szól, hogy pénzért, ékszerekért, utazásért vagy egyéb javakért cserébe intim kapcsolatot létesítetek, viszont ennek nyilván meg kell határozni egy keretét. Nem úgy működik, hogy TE egymagad döntöd el, mit mennyiszer és mennyiért fogtok csinálni, szerintem egy nő sem olyan hülye, hogy ebbe belemenjen, hanem ketten állapodtok meg a feltételekről. Ha nekem nem felel meg valaki ajánlata, akkor nem fogadom el és csá, keressen olyat, aki igen. Én személy szerint nem vagyok annyira rászorulva, hogy 50-ért szexeljek olyan pasival, akitől a hányinger kerülget, csak olyanokkal szoktam, akiket amúgy is vonzónak találok (és ennél többért). De minden nő más, biztos talál olyat, aki ennyivel is beéri, csak nem feltétlen fullos nő. Sőt, biztosan nem.

2023. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Felmerül a kérdés, hogy mondtam-e olyat, hogy "nem létezik ilyen kuncsaft". A válasz természetesen nem, ahogy arra a kérdésre is, hogy tisztában vagy-e a sugar kapcsolat kifejezés jelentésével.


Prostituált vagy, aki gumi nélküli szexet kínál túlárazva. Nem lennék meglepve, ha szűrővizsgálatra is úgy járnál mint kakukk a fészkére. Ezzel nincs bajom, sőt, én személy szerint sok sikert kívánok neked, de ez nem támogatói kapcsolat akkor sem, ha te magadat meg a kuncsaftjaid egy ideig téged ezzel hülyítenek is.

2023. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!