Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyeseknek miért igénytelenség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért igénytelenség, ha valaki fiatal létére az idősebb korosztállyal is hajlandó szexelni/kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Itt Gyakorikérdéseken rendszeresen megkapom, hogy igénytelen vagyok, mert fiatal létemre van hajlandóság bennem az idősebb korosztállyal (pl 40-es korosztállyal) is foglalkozni. Miért elítélendő, ha fiatal létemre szeretek idősebbel is lenni?

2023. ápr. 2. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért foglalkozol teljesen vadidegen emberek véleményével? Ha jól esik csináld.
2023. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem igénytelenség, nem kell mindent magadra venni. Egy átlagos vagy egy átlag alatti fiatal srácnak is sok esélye van megkapni egy idősebb 40-50-es nőt. Nincs ezzel baj, amíg ez egy kettő, vagy néhány alkalom, de ha csak ilyen idős csajokkal dugsz huszonévesen na az már simán azt jelenti h a kirodbeli csajoknal esélyed sincsen. Ne ess at a ló másik oldalára kalandozni bárkivel lehet de part a korodbol valassz!

Senkinek semmi köze h te kivel mit csinálsz Pálné ha elmúltál 18. Nem kell mindenkinek mindent elmondani, vagy ne csodálkozz ha beszólnak!

2023. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

De miért kell azzal foglalkozni hogy másnak mi nem tetszik?


Soha nem értem meg ezt a mentalitást.

2023. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Így ahogy amúgy jól karbantartott 40-esként tükörbe nézek, szerintem is igénytelenség, ha egy 18-20 éves erre izgul.
2023. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a "kérdés" fájdalmasan átlátszó... Komolyan csak így tudsz MILF-et felszedni?
2023. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Itt max. DILF-ek vannak. 😂
2023. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Igen... A válaszom után láttam, hogy ez a homokozó részleg :D
2023. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#1: Mert nem hagynak nyugton a hülyeségeikkel az emberek. Ha semmit se mondok akkor az a baj, ha mesélek bármit is akkor az a baj.


#2:Meleg férfi vagyok. Hogy jönnek ide a nők? 😅 Továbbá volt már barátság extrákkal kapcsolatom egy nálam 4 évvel fiatalabbal.


#3: Mert fárasztanak a hülyeségeikkel. Én csak dolgozni, tanulni, pihenni akarok, amit folyton megzavarnak az emberek a magánéleti kérdéseikkel és véleményezésükkel. Hiába mondom, hogy ne nyúzzanak az idiótaságaikkal, mert nincs időm/energiám hozzájuk.


#4: 29 éves vagyok. xD


#5: MILF? Ez homoszexuális kategória. Továbbá én vagyok kénytelen "eltartani" a nálam 8,5 évvel idősebb páromat, mert olyan szinten kevés a fizuja. 😅

2023. ápr. 2. 18:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítéllek el, te kis huncut. :)
2023. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Most olvasom, hogy 29 vagy. Az nem fiatal, még egy év és öreg leszel a meleg matek szerint. Azt hittem 18 vagy. Idejében keress egy olcsó sírhelyet.

9-es voltam, lelankadtam.

2023. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!