Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire általános az ilyesfaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános az ilyesfajta igénytelenség a bi/meleg srácoknál?

Figyelt kérdés

Nem rég fogadtam el, hogy biszex vagyok, fantázia szintjén uni.Gondolkodtam rajta, hogy ki is próbálom, viszont néhány itteni komment elbátortalanított. Most csak nekem van ennyire más fogalmam a normális higiéniáról, vagy csak sikerült megtalálnom az idióta kommenteket? Egyesek szerint teljesen normális ha "csokis" lesz az ujjad vagy a farkad, meg elég azt csak letörölni. De én soknak találom azt is, hogy a seggnyalás elvárt, elvégre ott még rendesen kimosás után is marad elég baktérium, és a terep előkészítésének is akad higiénikusabb módja.

Szóval, én számítok túl tisztaságmániásnak biként, vagy felesleges az aggodalmam?



2020. márc. 13. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A heterok között is van olyan hogy jajj...

Nem csak ránk vonatkozik.

2020. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jol teszed, hogy ovatos vagy es igenyes.
2020. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 October15 ***** válasza:
100%
Ez itt a GYK. Kb köszönő viszonyban sincs a valósággal. XD Tök m1, hogy hetero, bi, meleg vagy egyéb. :D
2020. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy normális! Akár ujjal, akár szerszámmal úgy kell és lehet behatolni, hogy azon semmilyen árulkodó nyom ne maradjon.Igen, muszáj kellően tisztálkodni. És igen, én személy szerint szeretek egy szép, tiszta, kulturált popsit nyalni. És azt is szeretem, ha az enyémet nyalják, de olyankor természetes a tisztaság.
2020. márc. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ettol rosszabb is. Példának ittegy kérdés amit anno bekövettem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2020. márc. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal mindennek a legalja.. Ne erre alapozz:D
2020. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Én is undorítónak tartom mindazt amit leírtál. Nem is értem hogy szeretheti valaki a mások seglyukát
2020. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

"Egyesek szerint teljesen normális ha "csokis" lesz az ujjad vagy a farkad... ,... elvégre ott még rendesen kimosás után is marad elég baktérium".

erre van a gumi.

amúgy pasi seggét semmilyen esetben nem nyalnám ki. elvárhatja és várhatja,várhatja...

2020. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég sokaknál általános. Pont ezért sokszor elég megnézni csak a másik körmeit, amilyen állapotban azok vannak, az elég jó árulkodó jel, hogy az illető a teste többi részét is hogyan gondozza. Sokak tényleg nem adnak a kellő higiéniára, az ilyeneket el kell zavarni a francba...
2020. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hetero sracnkent IS alap a rendszres beontes - legyen tiszta, na.. barmi tortenhet, barmikor.
2020. máj. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!