Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire általános az ilyesfaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános az ilyesfajta igénytelenség a bi/meleg srácoknál?

Figyelt kérdés

Nem rég fogadtam el, hogy biszex vagyok, fantázia szintjén uni.Gondolkodtam rajta, hogy ki is próbálom, viszont néhány itteni komment elbátortalanított. Most csak nekem van ennyire más fogalmam a normális higiéniáról, vagy csak sikerült megtalálnom az idióta kommenteket? Egyesek szerint teljesen normális ha "csokis" lesz az ujjad vagy a farkad, meg elég azt csak letörölni. De én soknak találom azt is, hogy a seggnyalás elvárt, elvégre ott még rendesen kimosás után is marad elég baktérium, és a terep előkészítésének is akad higiénikusabb módja.

Szóval, én számítok túl tisztaságmániásnak biként, vagy felesleges az aggodalmam?



2020. márc. 13. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A körmök csalókák lehetnek.

Kesztyüben zsindelyt bontottam, érted? Kesztyüben és kajak fekete volt a kezem még fürdés után is.

2020. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!