Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg akarom csalni a pasimat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom csalni a pasimat?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szexhiányom van, amit nem elégít ki a barátom. Állandóan én vagyok a passzív szerepben, holott uni vagyok. 2 éve nem voltam aktív. Viszont ha kezdeményez, nekem nincs hozzá kedvem több okból is. Van, hogy napokig nem fürdik, nem mos fogat, büdösít, túl sok alkoholt fogyaszt napi szinten, ráadásul az utóbbi pár évben elcseszettül meghízott,kb.a duplájára. Ennélfogva nem igazán vonzódom már hozzá, viszont még mindig szeretem így 10 év után is. Beszéltem vele erröl, de öt nem érdekli, hogy néz ki, mennyire ápolatlan stb. Mit csináljak? Kezdjek viszonyt valakivel? De az meg suttyóság. Ti mit tennétek? 29/F

2020. febr. 15. 07:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele
2020. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás nem ér semmit.

Szakítani kell, már csak az igénytelensége miatt is. Ha szeretne, nem lenne ilyen. Aki igénytelen, az a másik embert képletesen is,de szembeköpi.Ha pedig elviseled,iszákossággal,kövérséggel, stb egyutt, akkor pedig Te leszel magaddal szemben igénytelen.

Tudom, 10 év után nehéz,de fiatal vagy, ne tedd tönkre a szép éveidet.

Később megbánnád, hidd el, hogy nem léptél időben.


Azért fel a fejjel, a legjobbakat Neked,ismeretlen is !!!

2020. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozok az előttem szólóhoz. Ha te mindent megtettél és őt nem érdekli, hogy te mit szeretnél nem érdemel meg. Ha jól matekoztam 19 éves lehettèl amikor megismerted és 10 évet adtál neki. Egy kis tiszteletet érdemelnél. Még heteroknál is ritka az olyan, mint te.

Szerintem vígan fogsz olyat találni aki megbecsül.

A szakítás fájdalmas és nehéz, pláne az első.

2020. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
És a büdös farkát szopod le, meg dugja a fenekedbe?
2020. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
Miért érzem úgy hogy azért nem akarsz szakítani vele mert anyagilag függesz tőle? Ép eszű ember már rég nem lenne együtt ilyen pasival.
2020. febr. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szakítani nem akarok, mert szeretem, lehet pedig azt kellene tennem.

#4 nem, nem szopom a büdös farkát, mert nincs köztünk szex egy ideje, ha van valami akkor ráveszem, hogy zuhanyozzon.

#5 nem függöm töle anyagilag, én dolgozok, jelenleg ö nem, viszont együtt élünk külföldön albérletben és én nem tudnék hová költözni per pillanat

2020. febr. 15. 09:13
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Azt olvashattuk,hogy nem fürdik,iszik,ápolatlan.

Veled mi a helyzet?

Arról nem tudunk semmit.

Ápolt vagy?Nem csoszogsz?Nem vagy házisárkány?Nem kinyúlt mackónadrágban,polóban flangálsz egész nap?


Stb..


A kapcsolat egy tükör.

Mindennek van oka,és miértje.

Ezen is el kéne gondolkodni.

2020. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Nem tartom magam ápolatlannak, napi szinten tisztálkodom, mosok fogat, van dezodorom. Cigizek. Mondjuk szarul öltözködöm, az biztos. Ha el is engedem magam és felszedek pár plusz kilót van annyi lélekjelenlétem, hogy ha a tükörbe nézek látom, hogy le kell adnom és le is adom. Nem vagyok házisárkány, de mivel én reggel hattól háromig melózom elvárom, hogy mire hazajövök ne egy részeg ember fogadjon, hanem mondjuk valami kaja.
2020. febr. 15. 12:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod mennyi idős? Nem lehet könnyü dolgod... Akkor végül is idővel vált olyanná amilyen, milyen volt amikor megismerted és miota nem dolgozik? Érthető ha nem tetszik neked a szitu, ha meg már nem vonz, de szereted lehet jobb lenne ha maximum barátságra értékelnétek át a "párkapcsolatot" ami köztetek van.
2020. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 A barátommal egy korosztály vagyunk, én 29 ö 26. Valóban nem mindig volt ez így. Amikor megismerkedtünk, hozzám hasonlóan vaságyastól 50 kiló volt, nem ivott még pezsgöt sem szilveszterkor és nem emlékszem rá, hogy csak 4 naponta fürdött volna. Dezodort akkor se használt, de el is viseltem, mert nem egy hétig hordta ugyanazokat a pólókat. Az egész olyan 2-3 éve kezdödött, viszont most tartok ott, hogy lépnem kell valamit.
2020. febr. 16. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!