Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg akarom csalni a pasimat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom csalni a pasimat?

Figyelt kérdés
Az van, hogy szexhiányom van, amit nem elégít ki a barátom. Állandóan én vagyok a passzív szerepben, holott uni vagyok. 2 éve nem voltam aktív. Viszont ha kezdeményez, nekem nincs hozzá kedvem több okból is. Van, hogy napokig nem fürdik, nem mos fogat, büdösít, túl sok alkoholt fogyaszt napi szinten, ráadásul az utóbbi pár évben elcseszettül meghízott,kb.a duplájára. Ennélfogva nem igazán vonzódom már hozzá, viszont még mindig szeretem így 10 év után is. Beszéltem vele erröl, de öt nem érdekli, hogy néz ki, mennyire ápolatlan stb. Mit csináljak? Kezdjek viszonyt valakivel? De az meg suttyóság. Ti mit tennétek? 29/F

2020. febr. 15. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy miért te neked kéne elköltöznöd? Te dolgozol, és vezeted a háztartást, miért te mennél el?

Nekem volt ilyen palim, megmondtam volna neki, hogy ez így nem tud továbbmenni. Sokáig mondogatta, hogy jaj, majd javul, meg majd megváltozik, és volt egy-egy hét,amikor rendes volt, és volt egyszer-kétszer még szex is, de haldoklott az egész. Mondtam, h legyen nyílt kapcsolat, mert engem zavar hogy nincs szex, aztán mondta h ő már volt mással, szal ő benne lenne.. Aztán fél év nyílt után kidobtam, és ő költözött el. Ez az egész, majd megváltozik, meg nyílt kapcsolat csak egy elnyújtott haláltusa volt.. Dobd ki, a cuccaival együtt, kész.

2020. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Béla211 ***** válasza:
100%
Azt mondtad 2-3 éve kezdődtek ezek a problémák. Nem próbáltál meg vele beszélni ,hogy mért? Mi a baja nem e depressziós vagy ilyesmi. Azért csak úgy nem változik meg így az ember ha nincs valami lelki gondja.
2020. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Yoda m. ***** válasza:
87%

Bizony Kedves Kérdező!

Béla211 azt hiszem, rátapintott a lényegre.

Tudnod kell, hogy bármely emberi kapcsolatban, főleg, ha az már 10 éve tart... óhatatlanul is változik az ember. Egyszerűen mondva: fejlődik valamerre, valamely irányban. És nem tudhatod, hogy Ő most éppen hol tart a saját fejlődését tekintve. Nem tudhatod, hogy most éppen miért ilyen, amilyennek leírtad. Még az is lehet, hogy nem is annyira téged unt meg, hanem a kapcsolatotok jellegét. De, hogy úgy mondjam lépni meg nem mer, mert hogy ha jól értettem, Te tartod el Őt. Vagyis a megkövült kényelem tartja még itt a saját kis megszokott komfortzónájában. Amit épp Te biztosítasz számára.

De Te is szintén félsz lépni... legalábbis drasztikusabban. (Ezért is tetted fel kérdésed!)

Nem lehetséges az... hogy ma már másképpen értékeli az "együttélésetek" aranyszabályait? Sőt, azt is megkockáztatom... nem lehetséges, hogy 10 év után mondjuk pl. NŐi ölelésre vágyik talán?

Sosem tudhatod, ki milyen mértékben és formában változik egységnyi idő alatt... 10 év alatt, meg pláne.

Aztán azt írod:

"elvárom, hogy mire hazajövök ne egy részeg ember fogadjon, hanem mondjuk valami kaja." - Ez egyrészt az elvárásaidról szól, amely nem az un. 'szeretet' mellékterméke. Másfelől, meg legfeljebb csak - mondom - találgathatsz, hogy vajon miért is van ez így.

Béla211 lényegében kifejtette, de csak ugyanazt tudom mondani:

Mindennek OKA van. Mindennek. Ok nélkül nem történik semmi! Hát ezt kéne kiderítened mihamarább. És a legelső lépés: leülni vele beszélgetni, de tényleg őszintén.


Az ERŐ legyen Veled!

2020. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11%
Te tudod mit csinálsz. Szerintem megérdemelitek egymást. Megnyugodhatsz, össze is illetek az alapján, amiket leírtál.
2020. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

figy ki fizeti az albit?

gondolom te. rugdki a pitsába nem kell albit keresni.

ha ő fizeti,vagy az övé(ő kötötte a szerződést). akkor keresni kell.

A szeretet elfog múlni ha ilyen igénytelen valaki,és akkor amúgy is újat kell keríteni.

2020. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!