Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Puncs.hu oldalon miért van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu oldalon miért van ennyi igénytelen, ronda nő is? Sok nem is fiatal.

Figyelt kérdés

Az előző sugarbabymmal vége lett 2,5 év után. Őt nem neten ismertem meg.


A puncs.hu pont erre van, hát regisztráltam.

De nagyon megdöbbentem.

Tömegével vannak fenn kifejezetten ronda, igénytelen nők, de sok középszerű is.


Más helyen, más helyzetben oké. Na de a puncs.hu tudjuk miről szól?


Illetve az egész koncepció arról is szól, hogy a szépség mellett elvárás a művelt, intelligens viselkedés, tanultság akár, meg lehessen vele jelenni, stb...


Még amelyik fiatal és jól néz ki, egy részén képekről látszik, hogy a fentinek nem tud megfelelni.


És olvasom cikkekben a hétvégén, hogy a sugardaddykat kritizálják, hogy sok az öreg vagy ronda.

Hát, ez az oldal arra van, hogy a sugardaddy ha van pénze, akkor találjon fiatal szép lányt. A pénzért cserébe. És nem havi 100 000 ft hanem sokkal több.

Más helyzetben persze, hogy nem így működik, én azt aláírom.



Amiben viszont mondjuk 100%-ban igazat adok a nőknek, hogy a másik oldalról pedig miért vannak fenn (cikkek szerint) olyan férfiak akiknek látszik, hogy az anyagi szintje alapján nem ott a helye.

Ez nem prosti kereső vagy sima társkereső.


Így kicsit vagy nem kicsit funkciót vesztett lett az egész.


Tud valaki helyette jobbat?

Élőben azért nem könnyű ilyet találni, az előző is kb. a véletlen műve volt.



2023. ápr. 8. 19:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
82%

Mivel vacakabb lett a kínálat, így vannak fent nem pénzes férfiak is.

Nem egy atomfizika. Kereslet-kínálat.

2023. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
76%
Akik idősebbek azok közül sokan a normal, komoly kapcsokatot kereső, csak szólok!
2023. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Emellett fent van egy halom prosti is.
2023. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%
#1 a lefosott kinézetű nők is a dúsgazdag jóképű herceget várják. :D :D
2023. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%
mert aki jól néz ki szerinted rá van szorulva, hogy ilyen putri oldalakra regisztráljon?
2023. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
mert
2023. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
43%

Jhajj, gyerekek, megint ez a dedó. A válaszolók jól írták, a közönség egy része prosti, más része potyaleső, nárcisztikus jellemhulladék, illetve valójában pénzes pasival kapcsolatot kereső középkorú luvnya.


Jól jegyezd meg, barátom, hogy 30 felett a nőknek a szociális státusz (értsd: pénz) messze a legfontosabb párválasztási szempont. Ám mindennél jobb nekik, ha a párválasztás számukra kevésbé dizni részét már nem kell csinálniuk, azaz ha kizárólag az első 1-5 év előnyeit élvezik a hűség, kötelesség, feladatmegosztás és lelki-anyagi teherviselés nélkül. Na ezekből lesznek a puncsos ringyók.


Bár nem csak ők; úgy egy éve volt egy kis afférom egy értelmiségi pinával, aki mesélte, hogy őt minden (jellemzően jómódú, idősebb) pasija külföldre vitte nyaralni, és finoman megemlítette, hogy szívből rajong Olaszországért. Ezt mindig azután sikerült közölnie, hogy újabb infókat tudott meg a vagyoni helyzetemről. Közben csavargatta a gesztenyebarna hajtincseit, és csábosan mosolygott.


Aztán amikor mondtam, hogy én is szeretem Olaszországot, és beraktam neki egy Rossinit, elkezdtem Eco szemantikai-episztemológiai fejtegetéseit feldobni, majd sütöttem neki egy brazinót pestós pennével, nyitottam egy toszkánai vöröset, meg mutogattam neki kortárs olasz művészetet, kezdtem kapcsolni, hogy nem egészen erre gondolt, ugyanis le sem szarta az egészet, ellenben végig arról nyafogott, hogy de szép is ez a tavasz a comói tónál, meg bezzeg a Cinque Terrén ilyenkor már hétágra süt a nap. Hát mit mondjak, nem csapott le a bakonyi túrás ötletemre! Ha érted, mire gondolok.

2023. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
76%
Én nagyon szívesen leszek a sugarbabyd:3
2023. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
28%
Húúú, de nagy arca van itt a pénzeszsákoknak! Vagy csak zsák van pénz nélkül?
2023. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:

Én néhány éve ismertem meg ott egy nálam idősebb, de jól kinéző családos férfit, akivel ugyan sehova nem mentünk utazgatni, de havi szinten segítette a kiadásaim. Ez még a Covid előtt volt, jóval az infláció előtt. Ekkor még 200 forint volt egy fél literes kakaó és óránként 1500 forintot kerestem az alkalmi munkáimmal. 3 évig tartott. Egy idő után már nem támogatott, én pedig besokkoltam a felesége mellett tartva.



Én szívesen ismét megismerkednék egy jól kinéző férfival, akár idősebb, akár családos - aki támogatna ezért cserébe. Mert ugyan van normális bejelentett állásom, most is 1500 forintot kapok óránként, de már 600 forint az akciós budget tej, és 1600 ft-tól indul 400 gramm túró..



Szívesen venném, ha több mindent meg tudnék engedni magamnak, pl. étterembe járni, tanfolyamokra, stb.

Jelenleg ezeket nem tudom megtenni.

2023. ápr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!