Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Hogyan érhetem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném leszögezni, hogy tudom nem ennyiből tart szexpartnert keresni, szimplán egy kérdés.


Sehogy sem sikerül szexpartnert keresnem Tinderen és élőben sem, mert átlagos kinézetű férfi vagyok. Sokszor panaszkodnak a nők, hogy 1-3 perc a szex és ők el sem mennek, nem élvezik. Megértem, hogy fontos a kinézet, de biztos megéri állandóan az alapján ítélni, ha állandóan rossz tapasztalatai vannak az olyan férfiakkal? Nem lenne érdemesebb egy átlagos kinézetű férfinak esélyt adni, hátha ők kielégíthetik?


Egy nő fejével igyekszek gondolkodni:

Szeretnék szexelni, ezért elkezdek szexpartnert keresni élőben vagy Tinderen. Látom a sok ezernyi férfit, de mégis csak a helyes és menőbb férfiakat választom. Megtörtént... csalódás. Újra és újra. Ha a helyes és menő férfiak ilyenek, miért ne próbálnám meg kisebb elvárásokkal, hátha megkapom amit akarok?

Nem... könnyebb a férfiakra aggatni, hogy mind egy szemét és csak magukra gondol.



Hogyan tudnám elérni, hogy lefeküdjön velem egy nő? Évek óta próbálkozok, de semmit nem értem el. Unom már.



2023. ápr. 6. 16:28
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
43%

#20


Miért, te pénzért kefélsz? Egyenlőség van. Én szeretem a szexet és mindenféle pasit (és nőt) kipróbálok. Ha pasi csinàlja ezt, akkor faszagyerek, ha nő, akkor faék.

2023. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21%
Drága erkölcstelen válaszoló! Tévedésben vagy! Attól hogy lefekszel fűvel-fával, nem egyenlőséget érsz el, hanem nemi bajokat. És nem! Ferfiben sem faszagyerek az aki kefél össze vissza. A faék meg a logikadra utalt, amiről ismetelten bebizonyítottad, hogy az vagy. Egyszerű, mint a faék.
2023. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Szerintem nem probléma, ha egy férfi vagy nő kiéli a szexuális vágyait. Jól teszi. Engem csak annyiban zavar, hogy én is szeretném, de úgy látszik szerencsétlen vagyok.
2023. ápr. 6. 21:28
 24/34 anonim ***** válasza:
62%
Szóval ha jól értem, nekem, aki szintén szexre vágyik (méghozzá jó szexre, azzal együtt, hogy tudom, mit és hogyan szeretek/nék, 20+ éve nem vagyok már szűz és kb ennyi partnerrel sikerült kellemes élményeket gyűjtenem és okoznom) épp olyan személlyel kellene szexrandiznom vagy szexkapcsolatot kezdenem a minél kellemesebb és magasabb színvonalú együttlét reményében, mint a kérdező, aki évek óta nem k.félt senkivel, mert az aztán előreláthatag minden várakozást felülmúlóan feledhetetlen és csodálatos lesz. Végülis logikus. Ja, nem.
2023. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem voltam sok ideig nővel, nem azt jelenti, hogy ne tudnám kielégíteni, feledhetetlen élményekben részesíteni.
2023. ápr. 6. 21:37
 26/34 anonim ***** válasza:
29%
24 téged ez a veszély nem fenyeget, hiszen boldog boldogtalannal kefélsz. Normális férfi meg nem áll le olyan nővel aki büszke arra hogy 200 férfi járt már benne.
2023. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
75%
A 24-es vàlaszoló nem én vagyok-az erkölcstelen faék. :D Mint olvashatod és pengeéles logikáddal kimatekozhatod, a 24-es nem 200, hanem 20 férfit engedett magába, gondolom ez is egy hozzávetőleges szám. Persze valószínűleg neked ez is sok, mármint a 20.
2023. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
66%

Jó, de én a nemnormálisakra bukom, #26 - már amennyiben magadat normálisként definiálod. :)


Kis felzárkóztatás: 20+ az ≠ 200+.


Remélem te sem jártál több nőben, mint ahány füled van (beleértve a fogantatásodat is), így nyugodtan emelheted erkölcsi piedesztálra magadat. Taps. Ugorgyunk.

2023. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
46%

Überokosok:


"Hogy is fogalmazzak, kétszázas statisztikával dolgozom."


Kétszázas! Tehát? Zsenik?

2023. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
30%

#29


De nem a 200-as az egyetlen hozzászóló a témához. Vili? Ott van például a 20-as is.

Á, feladom, inkább felmegyek szexrandira levadászni egy vastag fickót.

200-as voltam csók

2023. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!