Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Hogyan érhetem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném leszögezni, hogy tudom nem ennyiből tart szexpartnert keresni, szimplán egy kérdés.


Sehogy sem sikerül szexpartnert keresnem Tinderen és élőben sem, mert átlagos kinézetű férfi vagyok. Sokszor panaszkodnak a nők, hogy 1-3 perc a szex és ők el sem mennek, nem élvezik. Megértem, hogy fontos a kinézet, de biztos megéri állandóan az alapján ítélni, ha állandóan rossz tapasztalatai vannak az olyan férfiakkal? Nem lenne érdemesebb egy átlagos kinézetű férfinak esélyt adni, hátha ők kielégíthetik?


Egy nő fejével igyekszek gondolkodni:

Szeretnék szexelni, ezért elkezdek szexpartnert keresni élőben vagy Tinderen. Látom a sok ezernyi férfit, de mégis csak a helyes és menőbb férfiakat választom. Megtörtént... csalódás. Újra és újra. Ha a helyes és menő férfiak ilyenek, miért ne próbálnám meg kisebb elvárásokkal, hátha megkapom amit akarok?

Nem... könnyebb a férfiakra aggatni, hogy mind egy szemét és csak magukra gondol.



Hogyan tudnám elérni, hogy lefeküdjön velem egy nő? Évek óta próbálkozok, de semmit nem értem el. Unom már.



2023. ápr. 6. 16:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
51%
Amelyik pasinak nincs önbizalma, az pocsék az ágyban. Ennyi. Én ezért nem kezdek csúnyákkal.
2023. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
6%
11-es a logikád olyan faék szerű nem gondolod?
2023. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
53%
Hogy is fogalmazzak, kétszázas statisztikával dolgozom.
2023. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
Tehát 200 férfivel keféltél. 🤣
2023. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%

Próbál szofisztikált lenni az ember, de disznók elé gyöngyöt.

Igen.

2023. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
6%
Akkor mond ki: qrva vagy aki eddig 200 férfivel dugott pénzért. 😆
2023. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
Nem pénzért, ez benne a szép.
2023. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
36%
Ja hogy ingyen qrva vagy. Az más. Szánalmasabb, mintha pénzért szexelnél. 😁😆
2023. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
70%

#18


Nahát, és én vagyok a faék.

2023. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
21%
Az is vagy. 200 ffvel ingyel kefélsz, és erre büszke is vagy. Igazad van: te egy zseni vagy. 🤣🤣
2023. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!