Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tudnátok tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok tanácsot adni, hogy érhetem el hason fekvesnel behatolaskor az orgazmust?

Figyelt kérdés
Lovaglóban, missziben megy,mindig van orgazmusom. Hason fekve is kezd kellemes lenni. Olvasom, hogy sokan viszont úgy tudtok elmenni, és szeretitek. Nekem egy kicsit érthetetlen is, hisz ott a csiklohoz nem ér semmi.

2021. jan. 18. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A párod és te is tudod magad izgatni kézzel/vibrátorral.
2021. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Én rafexem dugom. És alá nyúlok a kezemmel a csikló izgatás miatt. közben. A másik kezemmel a haját húzom finoman, és a fülébe suttogok, megcsokolom a vállát, nyakát, fülét.
2021. jan. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én közben simizem a csiklóm és így nagyon nagyot szoktam élvezni.
2021. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ja. és minél szorosabb .. össze legyen zárva a lábad. :-)
2021. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Elérhető rasegites, csikloerintes nélkül is, sikerült valakinek?
2021. jan. 18. 19:38
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es,ezt mindenkepp kipróbálom. 😊
2021. jan. 18. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Kutya pózban vagy hason simán elélvezek nem kell izgatni a csiklómat. Ilyenkor sokkal intenzívebb az orgazmus.
2021. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!