Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érhetem el, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy a barátnőm bevállalósabb legyen a szexben?

Figyelt kérdés
Nagyon visszafogott.
2022. szept. 1. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Hát, nagyon sehogy....


Hosszú évek alatt lehet változást elérni, de kicsi az esélye...

2022. szept. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Én is barátnő vagyok és visszafogott. Nálunk az működött, hogy megbeszéltük, hogy a párom mit szeretne tőlem, mire lenne igénye, én elmondtam, hogy mi az, ami nekem belefér/nem fér bele, mi ennek az oka. Én az előző kapcsolatomban szexuálisan sokat sérültem, így nekem emiatt volt nehéz felszabadulni, de sok sok munkával ezen lehet javítani. A legfontosabb, hogy ne erőltesd, ha nemet mond, ne kérdezd meg újra azonnal ugyanarról a dologról, hanem mondjuk 2-3 szexszel később. Ha valamit megcsinált, amit te szerettél volna, dicsérd meg, éreztesd vele, hogy ez neked mennyire fontos volt és mennyire jól esett, hogy ez sikerült.
2022. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Sehogy. Főleg ha ezt meg kell kérdezned.

Vannak férfiak, akik képesek annyira felizgatni egy nőt, hogy gyakorlatilag az eszét veszti, és átváltozik szexéhes tigrissé, de ők nem a gyakorin érdeklődnek ilyen kérdésekben…

2022. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

#2 vagyok

Még annyit hozzáfűznék, hogy egy őszinte beszélgetés során valahogy fel kéne azt is tárni, hogy mi az oka ennek, hogy kevésbé aktív, bevállalós, jelentsen ez bármit most itt. Ugye nekem jelen esetben egy múltbeli bántalmazó kapcsolat adta a gátlásokat, illetve a konzervatív nevelés, ahol éveken keresztül azt sulykolták belém, hogy a szex az rossz, a kurváknak való, a nő neve kuss és nem csinálsz semmit. Ezekből elég nehéz kitörni, mert amint kicsit felszabadulnál, ezek megjelennek az agyadban hátul, hogy jaj, ha most kicsit elengedem magam, k*rvásnak fogok kinézni.. elég beteg gondolat mostmár visszagondolva, hogy sikerült ezeket legyőzni, de nem egyszerű.

Azt ajánlom még, hogyha nem nagyon sikerül ezen dolgozni, akkor szex előtt igyatok meg egy pohár bort, ez fokozza a szexuális vágyat, illetve kicsit elengedi a hölgyet, és talán kevésbé lesz gátlásos.

2022. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz visszafogott alatt? Csak sötétben, csak misszináriusban? Mi a visszafogott? Nem akar anált, hármast, swingert stb? Ez esetben nem visszafogott, hanem hála Istennek ritka normális.
2022. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy. Nem passzoltok össze. El kell engedni az ilyet mert soha nem lesz jobb.
2022. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy se lehet gátlásos tudatni kell vele ,hogy szereted és meg bízhat benned attól lehet meg nyílik
2022. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig nincs válasz arra, hogy mit ért a kérdező a visszafogott alatt!
2022. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

A bizalmi kötelék építésével, illetve sok-sok beszélgetéssel, kommunikációval. Lassan, apránként (gondolom nem vagy képzett pszichológus).

Ezzel együtt lesznek dolgok amiket nem fog megtenni soha mert egyszerűen nem olyan a szexualitása, a gondolkodásmódja, nem olyan fokú a nyitottsága.

Ha türelmes vagy, bátorító, erősíted a bizalmat és leültök megbeszélni téged mi izgat az ettől függetlenül is mindig hasznos :)

2022. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk ezt a nyitottság dumát. A nyitottság az az erkölcstelenség finomabb fogalmazása.
2022. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!