Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érhetem el egy lánynál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el egy lánynál hogy spriccelős orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés

Alapesetben nem nyitott sok újdonsága, de egyszer felhozta ezt a témát. Gondoltam utána járok, hogyan érhetném el nála.

Mit kell tennem ha a páromat szeretném látni spriccelve elélvezni, vagy legalább egy ahhoz közeli állapotot megtapasztalni? Milyen "teendőim" vannak? Előkészületek, stb...egyebek.


2023. febr. 25. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem így működik. Közel sem képes rá mindenki és nincsenek előkészületek vagy bevett teendők. Neked kellene ismerned a partnered testét idővel és tudni, hogy a legjobb számára. Nyilván vannak dolgok amit lehet másként vagy ki lehet próbálni, de az a fő, hogy ő élvezze amit csinálsz és ne az legyen, hogy a fejedbe veszel valamit és "azúgymajdjólesz".
2023. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Kérd meg, hogy pisilésnél lihegjen nagyon, esetleg kicsit sikitozzon is! (Esetleg kapcsold be nála szexnél a spriccelö gombot!)
2023. febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ahhoz olyan lány kell. Az én életemben kb. a 12.-ik lánynak volt ilyen adottsága.
2023. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ujjazásnál egy vagy két ujjal hívogató mozdulatot kell végezni, így többnyire sikerülni szokott.
2023. febr. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél neki egy vizipisztolyt, és azzal spricelhetne élvezés közben.
2023. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden nőt meg lehet squirtingelni. Puszta anatómia. A punci felső falán 4-5 cm-re van egy durvább érdesebb bab méretű pont. Ez az orvosi leírás.


Ha ujjal megy farokkal is. Ez meg a saját tapasztalatom. Csak kell egy fix partner akivel gyakorolhatod.


Elölről és hátulról is el lehet érni azt a híres g pontot

2023. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát erre kíváncsi lennék valóban működik-e!?
2023. máj. 3. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Működik. Nekem kb 3 nőnél sikerült eddig. Picit nyomd oda az ujjad a hüvely felső falához amikor keresgéled a pontot. Főleg ha nedves belül nehezebb kitapintani. A nőmnek a pont kicsit fent volt és jobbra... Keresgetel és ha érzed, hogy valahol van egy érdesebb pont húzogasd az ujjad rajta kb 5 másodpercig.


Szerintem menni fog

2023. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, mit akar jelenteni az érdesebb pont, hogy kepzeljem ez el?
2023. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!