Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez? Hogyan érhetem el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés

Az elején szeretném leszögezni, hogy tudom nem ennyiből tart szexpartnert keresni, szimplán egy kérdés.


Sehogy sem sikerül szexpartnert keresnem Tinderen és élőben sem, mert átlagos kinézetű férfi vagyok. Sokszor panaszkodnak a nők, hogy 1-3 perc a szex és ők el sem mennek, nem élvezik. Megértem, hogy fontos a kinézet, de biztos megéri állandóan az alapján ítélni, ha állandóan rossz tapasztalatai vannak az olyan férfiakkal? Nem lenne érdemesebb egy átlagos kinézetű férfinak esélyt adni, hátha ők kielégíthetik?


Egy nő fejével igyekszek gondolkodni:

Szeretnék szexelni, ezért elkezdek szexpartnert keresni élőben vagy Tinderen. Látom a sok ezernyi férfit, de mégis csak a helyes és menőbb férfiakat választom. Megtörtént... csalódás. Újra és újra. Ha a helyes és menő férfiak ilyenek, miért ne próbálnám meg kisebb elvárásokkal, hátha megkapom amit akarok?

Nem... könnyebb a férfiakra aggatni, hogy mind egy szemét és csak magukra gondol.



Hogyan tudnám elérni, hogy lefeküdjön velem egy nő? Évek óta próbálkozok, de semmit nem értem el. Unom már.



2023. ápr. 6. 16:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
71%
Milyen igazad van, hogy erre nem is gondoltam... Látszik csak egy nő vagyok. Máris olyat kezdek keresni aki egyáltalán nem izgat szexuálisan, hátha élvezetesebb lesz a szex.
2023. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Qrvázz. Szellemileg érett nők menekülnek ha szexpartnernek akarnád őket. Megalázó ez a normális nőknek. Qrváknak meg nem számít, nekik ez a munkájuk.
2023. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
64%

Tehát magyarán a béta pasikkal kellene dugjanak, hogy kielegüljenek, szép és jó lenne, csak az a baj, hogy olyankor veszik elő a bétákat amikor családot, szeretnének, nyugodt és kiszámítható életet. Tehát 30-40 között.

De neked mint bétának, addigra megfelelő anyagi háttérrel kell rendelkezned, megfelelő érzelmeket kell adj majd.

És mit kapsz? Kapsz egy jó nőt, aki a szexben kipróbált mindent, tehát egy igazi kis szajha az ágyban, és megfelelően fogja nevelni a gyereketeket, tudod, hogy nem fog megcsalni, mert már kipróbált mindent....van az a mondás ugye, kurvából lesz a legjobb feleség.

Sajnos ilyen igazságtalan és szemét dolog az élet....:(((

2023. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Olyan nővel én sem szexelnék és nem is próbálkoznék aki nem tetszik.

Nem igaz a mondás hogy "moslékkal is lehet tüzet oltani"

2023. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Megértem, de kérem szépen magyarázza el nekem valaki, hogy az miben jobb, ha csak ürítésre használják, a nő egyáltalán nem élvezi, panaszkodik, hogy megbánta és ilyenek?
2023. ápr. 6. 16:48
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Baromság. Nem mindenki ilyen. Több átlagos pasival is voltam, ugyanolyanok ők is, csak a dugásra mennek. Ez nem a külsőtől függ. Az meg, hogy nekem ki tetszik jobban külsőre, megint nem jelent semmit. Aki szerintem állati helyes, az másoknak ronda. A barátnőmmel szoktunk ezen poénkodni.

Hiába próbálkozom komfortzónán kívül, semmi eredményt nem értem el én sem. Nincs senkim...

N

2023. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A szexpartner az nem csak üritésre használná? A nők többsége nem élvezi a szexpartneri dolgot, és az alkalmit sem. Szellemileg igénytelen nők, nulla önbecsüléssel belemennek. Érett gondolkodásúak sosem.
2023. ápr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni csak olyannal kell,aki tetszik,tök mindegy milyen,alkalmi,vagy tartós.Ha valaki nem tetszik,az nem tud izgató lenni.
2023. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%
Nagy eséllyel te sem a közép mezőnybe válogatsz, mert őket nem viszik a menő pasik. Így a kérdés fordítva is igaz, nem kellesz a 10 esnek, de az 5 meg neked sem fekszik?
2023. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én akárkinek örülnék, de valahogy az "5-ös" nők is inkább a menőbbekre mennek.
2023. ápr. 6. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!