Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél miért van ez??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél miért van ez??

Figyelt kérdés

Sosem volt egyéjszakásom, gondoltam jó ötlet. A srácot nemrégről ismertem, eleinte nagy érzéki csókok stb. Átmentem hozzá, előre megbeszéltük. egyből rámnyomult pedig azt gondoltam iszogatunk vagy legalább beszélgetünk minimálisat. Erre szex közben nem is figyelt rám, az volt a lényeg h neki jó legyen, Alap dolgokat sem csinált hogy esetleg nekem is jó legyen….utána meg mint aki jól végezte dolgát, lerázott hogy neki programja van. Előtte bújt, csók, szex után meg kb elhúzta a fejét hozzányúlni se lehetett…állítása szerint ő szex után mindig ilyen, erőltetett volt az egész és nagyon kihasználva éreztem magam.

Ahogy elváltunk , mivel léptem én magamtól is az is azt sugallja hogy se nem fog keresni, sőt kb ürítésnek használt.


Most rossz lehetett neki maga a szex?? Mivel akart volna mégegyet szóval nem gondolom

vagy miért ilyen szemet valaki hogy letud engem és viszontlátás? Értem én hogy alkalmi de ezt emberien is lehet kezelni, nem tűnt ilyennek…

Erre totál elvette a kedvem, azt hittem talán ha már egyszer életemben belemegyek nekem is lehet jó élményem, erre így kezeltek


Mi ez a viselkedés??



2023. ápr. 5. 19:39
 61/95 anonim ***** válasza:
0%

63!


Le lehet, de ebben az esetben a csajnak illene kárpótolnia őt.

2023. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
18%
Én irtam az erőszak sztorit. Nyilvan erőszakos volt a srac. Ismerem egyebkent. És nyilván nem volt tisztesseges amit csinált. De amikor egy tökreszeg fiúval szinten részegen testi kapcsolatot letesítünk, előtte mondunk olyanokat h az egyejszakás nekünk belefér, majd hagyjuk magunkat állva levetkőztetni, fogdossuk az elővett farkát, lefekszunk az agyra és hagyjuk h betegye, majd a reszeg mámoranak köszönhetően nem is hallja mar h allj, vagy ha hallja is nem biztos h leér neki, na ez nekem nem nemi erőszak, mondhattok bármit. Feljelenteni meg főleg nem. Egy húlye picsa részegen benézett vmit. Sajnálom ezért, de nincs joga nemi erőszakkal vádaskodni. Papiron lehet h igen, de a valóságban a körülmények azt mondják, n volt elvárható feltétlenül. Itt az alkoholnak mindkettejük viselkedésében jelentös szerep jut. Konklźzió; nem kell fűvel-fával agyba bújni alkalmi szex gyanant, mert ilyen is lehet a vége, nem csak a kiélemavágyaimatmivanakkorközödköcsög?
2023. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
28%
Rossz választás..ennyi.
2023. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
0%

72


Ezt nem én írtam.

A ruháról meg nem azt írtam, hogy indok, hanem aki úgy öltözik ne csodálkozzon

2023. ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
83%

72. Még mindig beteg gondolat.


NEM JOGOSÍT FEL SENKIT EGY LENGE RUHA AZ ERŐSZAKRA!!!

2023. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
22%
Jó látni, milyen könnyen szövődnek barátságok az online térben. 🤗🌸🌼🦋
2023. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 A kérdező kommentje:
Ebbol a 80 kommentbol a fele semmirevaló komment, ami ésszerűtlen. Ti komolyan azt hiszitek hogy minden csak a férfinak jár? A férfinak lehet alkalmija de ha a nőnek van akkor már krv@? Ember nézzetek már magatokba….igenis ELVÁRHATÓ ha valaki nem egy pancser hogy legalább ő is részt vegyen az aktusban, és ha már belemegy ne legyen ekkora sz@r arc. Mennek az oltások mikor azt se tudjátok ki vagyok, mindig komoly kapcsolatain voltak és egyszer mertem belemenni. Én ott rontottam el hogy azt hittem lesz egy jó élményem, hiszen én is csak a szexért mentem. De honnan tudtam volna előre? Senkire nincs ráírva hogy ennyire semmibe veszi az ellenkező nemet. Az utolsó kommentekben nem is a témához veszekedtek, a sok incel szerencsétlen aki ide írt: nőhöz közötök se volt még:D
2023. ápr. 9. 16:27
 68/95 anonim ***** válasza:
77%

82. Nem értem miért kell ezen nevetni. Kapcsolatban is általános az ilyen férfi viselkedés. Kiemelem, nem minden férfi ilyen, sőt, nem is a legtöbb. De kapcsolaton belül is előfordulhat és akkoris undorító és gerinctelen.



Most nevetsz rajta, de biztos téged is verték már át, te nagy nő..

2023. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
100%
Rossz pasit választottál. Én sem vagyok ilyen.
2023. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
19%

67


Igen egy férfinak lehet, egy nő meg krva lesz tőle.

Te sem tudsz semmit rólunk, incelező fementroll.

2023. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!