Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél miért van ez??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél miért van ez??

Figyelt kérdés

Sosem volt egyéjszakásom, gondoltam jó ötlet. A srácot nemrégről ismertem, eleinte nagy érzéki csókok stb. Átmentem hozzá, előre megbeszéltük. egyből rámnyomult pedig azt gondoltam iszogatunk vagy legalább beszélgetünk minimálisat. Erre szex közben nem is figyelt rám, az volt a lényeg h neki jó legyen, Alap dolgokat sem csinált hogy esetleg nekem is jó legyen….utána meg mint aki jól végezte dolgát, lerázott hogy neki programja van. Előtte bújt, csók, szex után meg kb elhúzta a fejét hozzányúlni se lehetett…állítása szerint ő szex után mindig ilyen, erőltetett volt az egész és nagyon kihasználva éreztem magam.

Ahogy elváltunk , mivel léptem én magamtól is az is azt sugallja hogy se nem fog keresni, sőt kb ürítésnek használt.


Most rossz lehetett neki maga a szex?? Mivel akart volna mégegyet szóval nem gondolom

vagy miért ilyen szemet valaki hogy letud engem és viszontlátás? Értem én hogy alkalmi de ezt emberien is lehet kezelni, nem tűnt ilyennek…

Erre totál elvette a kedvem, azt hittem talán ha már egyszer életemben belemegyek nekem is lehet jó élményem, erre így kezeltek


Mi ez a viselkedés??



2023. ápr. 5. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
52%
90. Nem, a beszari Incelek már elhullottak..
2023. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
19%

90!


Vagyis a férjed már nincs itt? :D :D


Nem magával beszélget, csak a vamzerféreg mindenkit töröltet, akivel nem ért egyet, és csodálkozik, hogy mekkora szart csinál maga körül.

2023. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:

92. De ebben meg másokkal értesz egyet?



A férje eddig sem volt itt, hisz nem létezik.


Ahogy a te jóindulatod sem.. az sem létezik.. :(

2023. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
0%

93!


Te valami troll vagy?

2023. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
0%
94, itt mindenki az. Még én is. 😐🙃
2023. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!