Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél miért van ez??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél miért van ez??

Figyelt kérdés

Sosem volt egyéjszakásom, gondoltam jó ötlet. A srácot nemrégről ismertem, eleinte nagy érzéki csókok stb. Átmentem hozzá, előre megbeszéltük. egyből rámnyomult pedig azt gondoltam iszogatunk vagy legalább beszélgetünk minimálisat. Erre szex közben nem is figyelt rám, az volt a lényeg h neki jó legyen, Alap dolgokat sem csinált hogy esetleg nekem is jó legyen….utána meg mint aki jól végezte dolgát, lerázott hogy neki programja van. Előtte bújt, csók, szex után meg kb elhúzta a fejét hozzányúlni se lehetett…állítása szerint ő szex után mindig ilyen, erőltetett volt az egész és nagyon kihasználva éreztem magam.

Ahogy elváltunk , mivel léptem én magamtól is az is azt sugallja hogy se nem fog keresni, sőt kb ürítésnek használt.


Most rossz lehetett neki maga a szex?? Mivel akart volna mégegyet szóval nem gondolom

vagy miért ilyen szemet valaki hogy letud engem és viszontlátás? Értem én hogy alkalmi de ezt emberien is lehet kezelni, nem tűnt ilyennek…

Erre totál elvette a kedvem, azt hittem talán ha már egyszer életemben belemegyek nekem is lehet jó élményem, erre így kezeltek


Mi ez a viselkedés??



2023. ápr. 5. 19:39
 31/95 anonim ***** válasza:
95%
Kb az esetek 80%-ban így végződnek az alkalmi szexek. Részben leszarják egymást, részben meg bénáznak az ismeretlenség miatt.
2023. ápr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a pasik ilyenek, aztán pedig jönnek itt gyakorin a kérdések, hogy miért nem akarnak a nők laza kapcsolatot. Itt meg azzal jön mindenki, hogy amúgy, aki belemegy, az ezt is érdemli. Hol van ebben a logika?

Az esetek 90%-ban ez van. Most már jobban válogatok és igyekszem a tényleg normális pasikkal összejönni, de nem könnyű. Kanos parasztok a legtöbben, akik csak a dugásra mennek, ez van. Sajnos sokáig tart olyat találni, akivel beszélgetni is lehet.

N

2023. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/95 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem ezeket a kommenteket... Még hogy a férfiak nem tekintik tárgynak a nőket...

Egy férfi lehet kanos és jár neki, hogy valaki ingyen odatartsa a punciját, de ezért a nőnek nem jár semmi? Csak egy rohadt k@rva, aki ennyit érdemel, hogy beleürítsenek..? Ti eszeteknél vagyok? Ja, de szidjátok őket, ha nem akarja ingyen csinálni, a valódi kurvákat meg megbecsülitek? Tényleg ennyire abnormális a gondolkodásotok és nem veszitek észre, sőt, még büszkék is vagytok magatokra??

Egy nő nem kívánhatja a szexet és a kielégülést, automatikusan k@rva lesz? Hányadik század ez, hogy csak a barátnőd az értékes, mindenki más r@banc? Szerinted a barátnőd hány pasival tette meg ugyanezt?

Ennyi ostobaságot összehordani, ez valami elképesztően durva. Eddig mentegettem a pasikat, hogy csak kanosak, de ezek után senki ne mondja, hogy fejlettebb a világ, nem nézik le a nőket még mindig. Nem csoda, hogy itt mindenki a nőket szidja, semmi esze nincs a férfiaknak és mégis még mindig azt hiszik, hogy ők valakik, a nőket meg csak ki kell használni.

Fúúú, ezek a kommentek nagyon alja mindennek.

2023. ápr. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 anonim ***** válasza:
0%

32


Ne apádból indulj ki! Amúgy nem kellett volna annyi férfit kiprôbálni.


33


Normális nő nem krvâlkodik. Mi köze ennek a szex szeretetéhez, te tanulatlan? Valódi krvák sem jobbak.

Ezért nincs sokunknak barátnőnk, mert ő is ezt csinálhatta. De kösz, hogy elismerted, hogy ti nők milyenek vagytok.

2023. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/95 anonim ***** válasza:
32%

Én nőként is azt mondom, megérdemli az a nő, aki csak ennyire tiszteli önmagát. ....akkor mégis mit vár a ffitól, hogy mennyire tisztelje??

Ebből most vélhetően tanult a kérdező.

2023. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 anonim ***** válasza:
15%
35-nél megapont.
2023. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/95 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a pasik többségének ennyi az alkalmi szex. Meg persze le kell nézni még meg kell alázni azt a nőt, aki belemegy. Aztán meg rohannak sírva a Nikolasz Viktorhoz, mert nem tudnak felszedni egy lerészegedett ribizlit se, mivel már ők is tudják, hogy alkalmi partnertől ennyire lehet számítani. A nő ne szexeljen párkapcsolatom kívül, de azért görcsben áll a pöcörő, hogy minden nap másik csaj üljön bele.
2023. ápr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 anonim ***** válasza:
0%

37


Nem kellett volna annyit felpróbâlni. Aki ismeretlenül belemegy, az krva igen. Nikolasz Viktor meg hogy a fszba jön ide? Mindig is röhejes volt és már sehol nincs. Le vagy maradva 20 évet.

2023. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/95 anonim ***** válasza:
81%

Ennyire tiszteli önmagát? Te vagy az, aki kicsit túl sokat képzel magáról. Azért, mert én szeretem és élvezném a szexet, azzal nem tisztelem magam?? Miért? Mit tudsz te rólam vagy bárki másról? Nem alkalmas az élethelyzetem arra, hogy kapcsolatot alakítsak ki, hiába vágynék rá, és ha ettől függetlenül jól akarom érezni magam valakivel, akkor ahhoz ugyanannyi jogom van, mint bárki másnak, vagy épp egy férfinek. Igenis elvárhatom, hogy emberként kezeljen és pont annyit adjon, amennyit én neki, a kölcsönös élvezetet.

Ezek szerint akkor szerinted, ha valaki túl sok bőrt mutat, akkor már megérdemli, hogy megerőszakolják? Mert azt is magának köszönheti? Ha belemegyek egy kevésbé mély kapcsolatba, akkor megérdemlem, hogy átverjen és kihasználjon?

Kapjatok már az agyatokhoz? Mit szenteskedtek itt, komolyan hol élünk? Szánalmas, hogy manapság ilyen mentalitása legyen egy embernek. Mit képzeltek, hogy jobbak vagytok? Nem vagyok, csak más hibáitok vannak. Gusztustalanak az ilyen álszent, beképzelt emberek, akik azt hiszik, joguk van megítélni másokat.

2023. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:
79%
#39 Nagyon igaz amit írtál.
2023. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!