Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél az elélvezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél az elélvezett folyadékot meg kell kérdezni a nőtől hogy az orál levezetésnél mehet e szájba? Vagy csak engedi kell ki? Vagy ő kéri?

Figyelt kérdés
Ezt előtte kell megbeszélni?
2022. aug. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Alkalminál? Megy szájba, sose volt panasz. Persze volt már aki kérte, hogy szóljak ha jön, de ő is kérte szájba.
2022. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
alkalminal? hol erdekel mit akar az a qrva. engedd a szajaba, aztan majd csinal vele amit akar.
2022. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én örülök, ha megkérdezi előtte.
2022. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Tölem mindenki megkérdezte előre, és jöhet szájba, nem végzek félmunkát 😇
2022. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Kérdezd meg.


hetero nő

2022. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Illik szólni
2022. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig mondom alkalminál, hogy jelezze ha jön neki. Ettől függetlenül általában le szoktam nyelni.
2022. aug. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Én engedem szájba, de aztán kiköpöm. Bocs, szpni imádok, de nem vagyok oda az ízéért, az állagáért.
2022. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Az egyéjszakás ribik közül sem szereti mind ha teleélvezik a szájukat váratlanul. Alap, h megkérfezed.
2023. ápr. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!