Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thai masszázson tényleg igaz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thai masszázson tényleg igaz, hogy szinte alap a kézi vagy orális levezetés?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 10:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, évek óta járok thai masszázsra és sosem volt lehetőség :D
2021. aug. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A thai masszázs az nem az, amikor ráállnak meg rátérdelnek a hátadra?
2021. aug. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a lingam masszázs 🙂🙃
2021. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Többször voltam, még csak fel sem ajánlottak ilyet. De elég jó fajta masszázs ettől függetlenül.
2021. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen voltam Thai masszázson, sehol se volt erre lehetőség, mi több, néhány helyen aláírattak velem egy nyilatkozatot, hogy nem nyújtanak szexuális szolgáltatást. Egyik ismerősöm viszont ismer olyan helyet ahol van lehetőség kézi levezetésre, de nem ez a jellemző.
2021. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Attól mert ide jöttök, és mert thai, nem azt jelenti, hogy van egyéb is... Jézusom... Max ha fizettek érte nekem plusszba (vicc volt)
2021. aug. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #5ös írja. Én is voltam már több helyen, de nincs ilyen általában. De ismerek szalonokat, ahol csinálják, én nem is mennék ilyen helyre, mert az nem profi szalon.

N

2021. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak ahol happy finish van. Attól hogy thai még nem szex. Pont olyan általánosítás mindent ami thai összemosni a szexel, mint amikor egy külföldi azt mondja "Ó magyar kaja? Na akkor biztos hagymás és csípős".
2021. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmi köze a thai masszázsnak a szexhez. Ha ilyet akarsz, akkor ott vannak rosszlányokon a szexmasszőrök.
2021. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
erdekes mert van egy forum es ott olyan szinten megy, hogy azt beszelgetik kinel mennyi a levezetes, ki melyiket teszteli le stb. es 95% vallal happyfinisht
2021. aug. 4. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!