Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Thai masszázson tényleg igaz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thai masszázson tényleg igaz, hogy szinte alap a kézi vagy orális levezetés?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
az a fórum is olyan lehet mint itt a dákóméret, hogy 19 az átlag :D
2021. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#10: de érted arra a fórumra nyilván olyanok írnak, akik jártak ilyen helyen. Akkor persze hogy 95%os eredményt kapsz:D de ez nem a valóság. Azok a pasik, akik nem is vesznek igénybe ilyet, ők nem írogatnak arra a fórumra
2021. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a rosszlányokat nézzük ott is közel 100% vállal masszázs után happy finisht, de ettől még a profi masszázs szalonoknál nincs ilyen.
2021. aug. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem annyira fekete-fehér a helyzet, szerintem sok helyen ajánlják fel fű alatt vendégeknek.


Én egy elég kultúrált helyre jártam már egy éve a jó thai masszázsért, amikor egyszer egy masszőr akit akkor láttam először, konkrétan felajánlotta a végén. Nagyon meglepődtem, nem ezért mentem oda, nem is kértem, azóta csak másokhoz megyek. Amúgy alsógatyában voltam, nem volt semmi ráutalás részemről.

2021. szept. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Elmentem végül egy helyre, balatonparti szállodán belül volt thai masszázs, 1órás olajos. Már az elején meztelenre vetkőztetett, a masszázs alatt végig amikor a lábam környékén járt benyúlt és “véletlen” hozzáért a herémhez és a farkamhoz is. Ettől nyilván megmerevedett, mikor ezt észrevette nevetett és a kezébe is fogta elkezdte verni, de leállítottam mondván, hogy van barátnőm. Hát ennyit arról, hogy ilyesmi nem létezik.
2021. okt. 22. 12:06
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalommal elmegyek masszázsra itthon és külföldön is, a meztelenség még tök oké, de az hogy hotelben egy masszőr csak úgy elkezdje verni teljesen irreális. Ez olyan mintha bevinnéd a kocsidat egy sima olajcserére és a szerelő csak úgy a puszta szórakozásként kicserélné a komplett futóművet is.
2021. okt. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyományos Thai masszázson kapsz ruhát, amibe át kell öltöznöd, a masszőr jár a hátadon, majd utána keményen végigdolgozza az izmaid. Ezt a masszázsformát kevesen szeretik, mivel kemény, kicsit fájdalmas, nem jár simogatással, "véletlen" hozzáéréssel, hiszen végigropogtatja és nyújtja az izmaid (valamelyest kiropraktor). Most vagy nem thai masszázson voltál, avagy a történeted az agyad szüleménye.
2021. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!