Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masszőr hölgyek, valóban van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőr hölgyek, valóban van amikor egy kis plusz örömet is okoztok a páciensnek?

Figyelt kérdés
Nem szex masszázsra hanem sport vagy svéd masszázs esetén van amikor megtetszik az "áldozat"?

2022. júl. 22. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen ......
2022. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez ilyen téren nem szakmafüggő, ápoló nénikből is sok van aki okoz :P
2022. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2#-es ezt honnan tudod?
2022. júl. 22. 12:36
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Egészségügybe dolgozok és hát akad pár kiéhezett könnyűvérű csajszi xd
2022. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fontos, hogy jó kezek között legyél :)
2022. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# te is masszőr hölgy vagy?
2022. júl. 22. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Egy sportmasszőr évekig tanulja a szakmáját. Nem prostinak készül. Amúgy a rendes thai masszázsnál nincsen extra. Azt csak a kamu masszőrök kezdték el csinálni. Svéd masszázsnak sem az alapja. Nekem az a tapasztalatom, hogy a bèna, kevés kuncsafttal rendelkező, lepukkant helyeten igen gyakran vannak extrák. A rendes minőségi szalonokban (mindegy, hogy thai, svéd stb) nincsen, mivel ez nem tartozik bele és sose tartozott bele a masszázsba. A sport masszázsnál pedig tényleg sose számítson ilyenre az ember. Ott az a betegségek kezeléséről szól. Kb olyan, mint amikor orvoshoz mész.
2022. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem dehogy.
2022. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

4es, elég hihetetlennek hangzik.

Ha van kedved meggyőzni, elsztorizni a cselekményt, akkor várom üzeneted.

2022. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7 igaza van, bár arról nem tudok, hogy akik lepukkant helyen vannak miket tesznek, sose voltam olyan helyen.

Akiknél jártam, szalonban, egyikük se tett ilyet, se ffi, se nő. Az ízületeim miatt kell és néha kimozgatással, sokkal jobb, bár fájdalmasabb, legalább használ.


#9 nem a 4-es vagyok, voltak ismerőseim kórházból, tényleg vannak ilyenek és más is.


Szal, akik rendesen elvégezték a sulit és szalont nyitottak, egyikük se ilyen.


N

2022. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!