Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi szexnél meg kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnél meg kell előtte kérdezni a nőt?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szeretnéd kicsit durvábban vele, olyanra gondolok mint pl. hajhúzás, folytogatás és hasonlók.

Ti megkérdezitek előtte, hogy szabad e ilyet?


2023. jan. 18. 08:08
A kérdező szavazást indított:
igen, megkérdezem előtte
nem kérdezem meg
47 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Én meg szoktam beszélni mik férnek bele, mik a tabuk stb.
2023. jan. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ááá dehogy kell. Tudod alkalmi szex az olyan, mint amikor vidámparkba a dodzsembe bedobod az aprót és jól neki mész a másiknak. Mit számit s kocsinak ugye. Na alkalmi is ilyen. Embereknek nézed őket vagy mi? Én azt hittem robotok amik buli vipbe vannak és dobod a pénzt.

Édes istenem és még csak reggel 8.30 van.

2023. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

akármilyen is a viszony, egy emberrel van dolgom - igen, megbeszélek mindent előtte - akár partner, akár alkalmi.

Mert az a célom, hogy élvezze!


45/F

2023. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Mindenképp megkéne beszélni

Én pl szeretem a hajhúzást, lefogást, torok fogás, fenekelést stb DE a pofozást, köpködést nem.

Szóval ne csak annyit kérdezz hogy "bdsm jöhet?"

2023. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

hát én tudom, hogy visszaütnék, ha engem valaki felpofozna és ott lenne vége a dolognak.

pisin, kakin, pofozáson, leköpésen, fojtogatáson kívül kb mindenben benne vagyok. megkötözhetnek, húzhatják a hajam, lefoghatnak, elverhetik a fenekem, anál is lehet, de elvárom, hogy ezt megbeszéljük

előre állítsátok fel a szabályokat, határokat.

az alkalmi szexnél abszolút a kölcsönös örömszerzés, lazítás a cél, nem pedig egy rossz élmény a másik félnek, csak hogy neked jó legyen

lesz nő, akinek be fog jönni amit írsz. ha nem bírod nélküle, akkor keresned kell egy olyat.

27l

2023. jan. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem attól függ, hogy mit akarsz csinálni pontosan. Én pl. egy fenékre csapást, kis hajhúzást kérdés nélkül is csinálnék, ha olyan a hangulat, de fojtogatni, pofozni már nem annyira általános, azt mindenképpen megbeszélném.
2023. jan. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak alkalminál kell megkérdezni. Mindig meg kell beszélni, hogy a másik fél akarja-e és azt tiszteletben is kell tartani.
2023. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok tapasztalt, de ahogy már írták is, mindent lehet kis amplitúdóval kezdeni. Alapból ez egy régi alkutechnika. Kérj keveset, aztán ha felépült a bizalom, kérj többet. A csöviknek és a nigériai hercegeknek bejön, akkor nekem is megfelel.
2023. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, ez alap. Hogy lehet téged megb@szni? Mennyire durván?
2023. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs még annyi rutinod, tapasztalatod hogy "menet közben" ráérezz mi van a másikban, meddig lehet elvinni akkor egyértelmű hogy megkérdezed!
2023. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!