Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Asszonyok, akik nem szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, akik nem szexeltek otthon csak max. havi 1-2x, mit lépnétek, ha megtudnátok, hogy a férjetek prostinál volt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nálam a prostizás azonnali váló ok lenne.
2023. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nálam is válóok.
2023. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepődnék, hogy Olcsó János létére erre költött.
2023. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha eljönne az az idő, hogy már nem akarnék valamiért szexelni vele, a prostit jobban elfogadnám, mintha simán megcsalna.
2023. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha itthon nem akar ingyen szexelni, akkor máshol miért fizetne?
2023. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

És kedves hölgyek akiknél való ok a prosti az nem váló ok , hogy a férj nem kapja meg azt amire vágyik?

Megismert egy olyan nőt aki akarta napi 2x és most elégedjen meg havi 2x?

Meg elfelejtettek nők lenni, már csak anyák vagytok? Így jó, hogy elmegy a pasi másfelé.

Amúgy válaszolok a kérdésre is: nálam is való ok lenne, de akkor ha terhesség vagy betegségből adódóan nem tudunk együtt lenni, és akkor megy félre. Vagy ha így érzi nem kap meg itthon valamit. Mert személy szerint eléggé nyitott vagyok elég sok mindenre, nem havi 1-2x van sex.

Abban meg megint nem hiszek, hogy az epres fagyit is meg lehet unni, néha kell a puncs. Mert ha szeretek valamit/valakit akkor azon vagyok hogy jó legyen. És az epres fagyit is fel lehet dobni például tejszínhabbal, hogy ne legyen unalmas. Máskor pezsgővel, stb…

2023. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
$6 hülyeséget írsz. Nem ismersz engem/minket, fogalmad sincs, nálunk itthon mi a szitu, mi és miért történik vagy nem történik, illetve az is melyik fél részéről... Úgyhogy ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna. (a #2 voltam)
2023. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
És te ismered azt a mondást, hogy akinek nem inge ne vegye magára?
2023. márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

#7, bármi is az ok, nem tudod kielégíteni, ezért többre vágyik.

Nem kell kertelni, hogy ez meg ez van, nem ismersz meg izé, ha nem adod meg neki azt amit igényel, legyen bármi is az ok, akkor persze hogy többet kíván és különböző utakon keresztül pótolja az igényeit.

Ezzel nem azt mondom, hogy ne legyen ez "válóok" nálad, csak azt, hogy ha ez történik az nem csak a pasi hibája.

2023. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ugyanazt mintha a férjük tudná meg hogy amúgy közben a szeretőjükkel meg minden héten többször dugnak 😂
2023. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!