Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Asszonyok, akik nem szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok, akik nem szexeltek otthon csak max. havi 1-2x, mit lépnétek, ha megtudnátok, hogy a férjetek prostinál volt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 30. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ott már rég nem jó egy kapcsolat ahol havi két szex van és lakótársakká alacsonyodtak a felek egymás szemében.

Szerintem egy kapcsolaton sokféleképpen kell dolgozni, és nehéz megtartani az egyensúlyt sokszor, és ennek csak egy szelete a szex.

Éppen ezért a szexmentes házasságok csak valami nagyobb probléma kivetülései.

Én azt várnám el a partneremtől, hogy ha menteni akarja a kapcsolatot akkor tegye, kommunikáljunk felnőtt ember módjára és kész. A megcsalás vagy az örömlány nem oldja meg azt, hogy mondjuk egy szar párkapcsolatban van az ember.

Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol rá kellett jönnöm, hogy nagyon más személyiségek vagyunk, máshogy gondolkozunk hosszú és rövid távon is, csak eleinte ezeket nem látja az ember.

Kicsit több mint 4 évig tartott a kapcsolat, ebből 1 év arra ment el a végén hogy próbáltuk megszeretni egymást újra, és életet lehelni a kapcsolatba. Nem sikerült, de soha egyikünk se csalta meg a másikat.

2023. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Az esetek nagyobb részében a nők dugnak félre. Az ellenkezője csak sztereotípia.
2023. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A kérdés eleve félreértelmezhető volt. "Asszonyok, akik nem szexeltek otthon..." Miért nem? Ki miatt? A férj miatt? Ő nem akar? Vagy az asszony nem? Vagy egyik se?

Nálunk a 20 év házasság sajnos ezt hozta. A férjemet minden egyéb érdekli, mindennel foglalkozik, csak éppen az intimitás, a szexualitás szorult erősen háttérbe. ...megoldottam külsőssel.

És igen, ezért írtam, hogy számomra válóok, mert ha én ott vagyok és akarom/nám is, akkor nem tűröm el, ha qrvához megy, csak mert ott nem kell teljesíteni, nem elvárás, hogy odategye magát.

Aki akarja, az érti amit írok, aki meg nem, az egyértelműen nem volt még ilyen helyzetben. ...de még lehet....

(a 2. válaszoló voltam)

2023. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát 13-as, nálunk nem a 20 év, hanem a 3 gyerek hozta ezt, én a férj vagyok! Én nagyon is akarnám, még mindig nagyon kívánom, tetszik, de ha nem erőltetném, sose lenne, és így sincs értelme, mert semmi nincs belőle. Ennyit egy guminő is tud! Persze, már nekem is eszembe jutott, (qva) de az nem megoldás, én normális kapcsolatra vágyok, természetesen kielégítő szexuális élettel! Amúgy elvagyunk, de ez a rész igenis kellene, hogy működjön a nagy egész.Sok éve tart, várok, ha nagyobbak lesznek, hátha, de ha véletlenül oda kerülnénk, akkor se oylan a hozzáállása, amikor lehetne, így eléggé el vagyok keseredve! Szóval, én olyan helyzetben vagyok, mint te, csak fordított felállás. Nem folyamodtam külsőshöz (még, de sosincs kizárva semmi...). Nem tudom, meddig bírom még így, és a legrosszabb, hogy nem fogja fel, hogy nem csak a lyuk hiányzik, ha néha lök egy kis alamizsnát, az életben tart, de hiányzik a jól lakás, pláne, ha minden adott lenne...
2023. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi lenne a szex, az miatta és nem miattam. Tehát, ha prostinál volt, akkor kívánom, hogy rohadjon le a farka és szépen továbbállnék.

N

2023. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én férfiként írok: majd 20 éve vagyok a feleségemmel, 3 gyerek, ő jóval fiatalabb nálam és még a saját koránál is jóval fiatalabbnak néz ki. Szeretjük egymást, van szex, szuper jó és folyamatos. Ennyi idő elteltével akkor is eszembe jutott már nem egyszer, hogy azért még csak megdugnék valakit. Nem csináltam meg, nem kockáztatok. Ha mégis eljutnék erre a szintre, akkor prostihoz mennék. A nők képtelenek felfogni (nem tehetnek róla, más a programozásuk), hogy egy prosti nem sokkal több, mintha kiverem. Annál 100x jobb mintha szeretőt tartanék és hazudoznék összevissza, hogy hol voltam, mit csináltam plusz a bűntudat, stb. Tudom miről beszélek, volt már szeretőm is ( a mostani feleségem volt az. 😁), és kurvát is láttam már életemben. Azt az igényt, hogy mással is dugni szeretnék, azt lehetetlen az állandó partnernek kielégíteni. Engem (minket) nem érdekel a többes szex, nem fogunk klubokba járkálni, nem lesz nyitott házasság, stb. Szóval maradna a prosti, ha meg neki lennének ilyen igényei, lehet 1-2x félrenéznék.
2023. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!