Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idősebb férfi a szüleiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb férfi a szüleivel él, egy saját lakás hozna megváltást a nők terén?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 22:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pont, mint #10.


F40

2023. máj. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én pl. 30 évesen azért sem próbálkozok mert nincs saját lakásom, anyámékkal élek, valószínűleg sosem lesz lakásom, egyszerűen nincs olyan anyagi helyzetem és soha nem is lesz.
2023. máj. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! Sokat számít az illető személyisége! A saját lakás csak egy könnyebbség ha eljuttok a szexig.
2023. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne ezen az egy dolgon mérd magad! Nem pusztán ennyi a személyiséged, nem pusztán ezen múlik, hogy te mennyire vagy értékes és szerethető. Nem mindenki örököl, vagy választ olyan szakmát, ami gazdaggá teszi. De ez nem az egyénen múlik abban az értelemben, hogy manapság elég torzan értékeljük a különféle szakmákat, úgy értem nem társadalmi hasznosság szerint tesszük ezt. Fogadd el magad, ne görcsölj bele ebbe, hanem bizakodj, hogy lesz lány ,aki így is fog szeretni, aztán ha lesz kapcsolatod, abból sok erőt tudsz majd nyerni és össze is tudtok fogni, és előrelépni. A csóróknak is szabad kicsit jól érezni magukat.

Én 34 voltam, mikor elköltöztem otthonról. Vittem haza pár lányt addig, nem sokat, párat.

50f

2023. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze, hozhat. Önbizalmat mindenképpen, ha addig az volt a legfőbb gondod, hogy nem éltél egyedül nem voltál független, nem volt hova vinni a nőket.
2023. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy saját ház fenntartása annyi pénzt, időt, erőt kivesz az emberből, hogy nem lesz se pénze, se ideje, se ereje csajozni. Vagy ez vagy az, kettő együtt szerintem lehetetlen.
2023. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen. Házhoz hívnám a prostit.
2023. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Elég egy albérlet is.
febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha megfelelési kényszere van, akkor az illúziók terén hozhatna.
febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!