Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idősebb férfi a szüleiv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb férfi a szüleivel él, egy saját lakás hozna megváltást a nők terén?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem. Attól még lehet balfasz valaki, hogy van lakása. Ismerek pár ilyet.
2023. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Elég erős rá a gyanú, hogy nem a "saját lakás" nem megléte az egyetlen oka annak, hogy az adott féri számára egy nő sem hozza el a megváltást.
2023. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Ugyan már..., ÉN huszon éves voltam, és esélyem nem volt elköltözni, de akár komoly, akár laza kapcsolatban, elmondtam hogy mi a helyzet, de ha a lány együtt akart velem lenni, kivettem egy szobát, és sosem volt ebből gond.
2023. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Pont azért nem tudna csajozni, ismerkedni a fószer saját lakással amilyen tényezők a saját lakás megléte előtt is akadályozták.

Diákkorában a többségnek nincs lakása és a szüleivel él mégis van csajuk. Na ők hogy csinálják?

2023. márc. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a kérdező nem arra gondol, hogy maga a lakás imponálna őgy bármelyikőnknek, hanem inkább arra, hogy anyuci pici fiaként nem fogja egyetlen csaj sem férfkiént látni.


Szóval szerintem hozhat megváltást, de csak abban az esetben ha amúgy a pasi képes férfiként létezni. Ha hazahordja a szennyest és anyu főztjéből melegít magának ebédet és vacsorát nem lesz előrébb.


Van egy srác, aki most már lassan 40 éves. Jól keres, értelmes, de egyetem óta nincs barátnője. Elég sokat beszélgetek vele (volt kolléga) és bár nem az esetem és idős is hozzám, de bepróbálkozott anno. Szerintem 30-40 közötti nők, elvált anyukák fele bevállalná. Megbízható, rendes, külsőleg is oké (jó, nem nagy szám, de az átlagot hozza), van rendes állása... Mondhatni, hogy érthetetlen miért nincs nője.

Pontosabban épphogy érthető. Özvegy anyjával lakik, megvan melyik nap viszi vásárolni (anyukának nincs autója, jogsija sem), napi 3-4-szer telefonálnak és ugyan csak olyan dolgokról beszélnek, mint más a házastársával, de tudva, hogy az anyjával beszél az egész tök komikus és látszik, hogy az anyja helyét kellene átvennie annak aki összejön vele.


Hát ezt már nemhogy a párt kereső korban hozzá illő nők 50%-a nem vállalja be, de valószínűleg még az 1%-a sem. Főleg mindezt úgy, hogy az anyja helyét átvéve is egy bónusz kicsit fiával együtt járó ilyen kapcsolatot évtizedekig fenntartó "anyóst" is be kellene vállalni.


Szóval igen, van az a helyzet ahol megváltás lehet. De nem önmagában a lakás a lényeg, hanem az önnálló férfivé válás anyuka pici fiából.

2023. márc. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

#5 a pótapucit kereső elvált nők kb. minden fickót bevállalnának akinek van két keze-lába és nem alkoholista 😂

A megfejtést meg leírtad. Ha valaki tugyimutyi, 0 kisugárzással azon nem segít egy saját lakás sem. A nettó lakás megléte meg kb. csak a golddiggereket vonzza, vagy azokat akiknek tökmindegy csak had pecuzzanak már oda (ideiglenesen) valakihez (amíg nem találnak másik fickót akihez vonzódnak is és le tudnának lépni vele).

2023. márc. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, de nem feltétlenül hozna megváltást. Nyilván szabadabb az ember a saját lakásában, de ha előtte voltak személyiségbeli gondok, azok nem tűnnek csak úgy el.


Őszintén huszas évek közepe táján, én simán összejöttem párommal úgy hogy nekem van külön pici lakásom, ő meg otthon lakik még. Egyedül azt furcsállom, hogy nincs is meg a vágy, hogy elköltözzön, mondjuk nem is biztos, hogy tudna gondoskodni magáról minden szempontból... Mindegy, részletkérdés. Szóval egy lakásban nem az anyagi része volna imponáló, hanem a függetlenség, önállóság. De mit sem ér az egész, ha szörnyű valakinek a személyisége emellé.

2023. márc. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 NTBS ***** válasza:
Pozitív változást hozhat, de nem ezen múlik.
2023. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha több lesz tőle az önbizalma, akkor segíthet. De alapvetően nem ezért kevés az önbizalma.
2023. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem. Sikertelen vagyok a csajokkal ezen nem változtatna a saját lakás.
2023. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!